صبح امروز و همزمان با سومین روز از هفته بسیج چهار طرح اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدلی با برخورداری از وام های اقتصاد مقاومتی سپاه ناحیه مقاومت سبزوار به بهره برداری رسید.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،با پرداخت بیش از۸۰۰میلیون ریال تسهیلات واحدهای پرورش مرغ ،بلدرچین و قارچ و همچنین کارگاه تولید شوریجات از جمله طرح هایی بودند که اشتغالزایی معادل ۱۵نفر به صورت مستقیم را در پی داشته است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار با بیان اینکه درسال جاری بیش از ۱میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات سهم سبزوار بوده است اظهار داشت: تاکنون بیش از ۷۰درصد این تسهیلات در اختیار بسیجیان قرار گرفته است.

 

سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم با بیان اینکه در سال آینده نیز ظرفیت اعطای تسهیلات به همین مقدار وجود خواهد داشت ادامه داد: ارائه تسهیلات برای راه اندازی مشاغل زود بازده و خرد سبب می شود تا چرخ اقتصاد کشور با کمک بسیجیان به حرکت درآید.

 

وی با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: با ابلاغ این فرامین سپاه به صورت جدی وارد این عرصه شد و توانسته با اتکا به منابع داخلی خود تسهیلاتی را برای شکوفایی اقتصاد ایران برمبنای اقتصاد مقاومتی ارائه کند که نتایج بسیار خوبی را نیز در پی داشته است.

 

مظلوم با بیان اینکه این تسهیلات در سبزوار سبب راه اندازی بیش از ۷۵ پروژه شده است تصریح کرد: این طرح ها شامل پرورش دام های سبک و سنگین،تولید قارچ ،ایجاد استخرهای پرورش ماهی ، ایجاد گلخانه و همچنین پرورش انواع طیور خواهد بود.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت مبلغ پرداختی این تسهیلات را بیش از ۲میلیارد تومان در سال گذشته اعلام کردو افزود: امیدواریم این رقم در سال جاری نیز تکرار شود.

 

انتهای پیام/