فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار گفت: الگوی تفکر بسیج به نماد اقتدار و عزمت ایران تبدیل شده است.

به گزارش بصیر سبزوار سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم به مناسبت آغاز هفته بسیج و در نماز جمعه سبزوار با بیان اینکه الگوی تفکر بسیجی امروز بعد جهانی یافته و به نماد اقتدار ایران تبدیل شده است اظهارداشت: با نفوذ تفکر بسیج در غرب آسیا،قدرت پوشالی آمریکا را به چالش کشیده شده و ابرقدرت بود آن نیز در حال در هم ریخته شدن است.

 

وی قدرت روز افزون حزب الله لبنان،دوام سوریه بعد از پنج سال مبارزه با تروریسم ،حضور قدرتمند دولت عراق در کنار مقاومت و استقامت مردم یمن را نشانه های نفوذ تفکر بسیجی دانست و تصریح کرد: این عوامل قدرت مقاومتی در برابر خواسته های استکباری آمریکا در منطقه شده و آمریکا نیز به خوبی فهمیده است که از کجا ضربه می خورد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزواربا بیان اینکه بسیجیان در حال حاضر در سخت ترین مناطق مرزی و تحمل سرمای بیست درجه زیر صفر از مرزهای کشور به صورت داوطلبانه حفاظت می کنند ادامه داد: امروزه ایران به برکت بسیج است که امن ترین کشور منطقه شناخته می شود.

 

مظلوم با اشاره به سازماندهی بیش از ۲۳میلیون و ۸۰۰هزار نیروی بسیجی و بیش از ۳۳۰هزار حلقه صالحین تاکید کرد: بسیج و حلقه های صالحین بزرگترین تشکیلات تربیتی در جهان به شمار میروند.

 

وی با بیان اینکه بسیج تنها یک نیروی نظامی برای روزهای جنگ نیست به بیان برخی از خدمات و محرومیت زدایی ها توسط بسیجیان پرداخت.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاوت بسیج سبزوار راه اندازی بیش از ۵۰هزار واحد تولیدی مطابق دستورات اقتصاد مقاومتی در سال گذشته و ۲۰هزار در سال جاری را با ظرفیت اشتغال زایی ۱۰۰هزار نفر را از جمله اقدامات بسیج دانست و ادامه داد:در راستای محرومیت زدایی از مناطق نیز پنج و نیم میلیون بسیجی در غالب ۱۱هزار گروه جهادی به فعالیت های جهادی در روستاها و مناطق محروم پرداختند.

 

وی همچنین ساخت بیش از ۷۰بیمارستان صحرایی در مناطق کم برخوردار و حضور بیش ازیک هزار و ۲۶ پزشک بسیجی را از جمله اقدامات بسیج عنوان کرد.

 

مظلوم با بیان اینکه در زمان جنگ نیز بسیجیان بودند که پیروزی ایران را رقم زدند خاطر نشان کرد: باید بدانیم که امروز نیز را ه نجات کشور تنها تفکر بسیجی و همه گیر کردن آن در جامعه است.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه آمریکا امروز به دنبال تغییر در سیرت و ماهیت جمهوری اسلامی است عنوان کرد: اگر م یواهیم عزت و اقتدار ملت و کشور ایران همچنان حفظ شود باید همه یک بسیجی باشیم.