فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار با بیان اینکه شعار این هفته "بسیج دست قدرت خدا "اعلام شده است از برگزاری بیش از 250عنوان برنامه در هفته بسیج خبر داد.

به گزارش بصیرسبزوار،سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در نشست خبری در آستانه آغاز هفته بسیج با اشاره به اجرای بیش از ۲۵۰عنوان برنامه به تشریح لزوم و ضرورت بسیج درجامعه پرداخت.

 

وی با بیان اینکه مروز ضرورت حضور بسیج در عرصه های مختلف برهیچ کس پوشیده نیست اظهارداشت: خدماتی را که بسیج ارائه داده است تنها با همین شیوه و تفکر خدایی است که می توان انجام داد.

 

مظلوم با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی در کشورهای محور مقاومت تشکیل شده و این تفکر سبب پیروزی های آنان در برابر تروریست ها است تصریح کرد: علی رغم تبلیغات دشمن مبنی بر حضور فیزیکی نیروهای ایرانی در مبارزه، این صدور تفکر بسیج و تشکیل نیروهای مردمی است که توانسته نیروهای مهاجم را به عقب براند.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار نهادینه شدن تفکر بسیجی را مهم ترین کار در جامعه دانست و ادامه داد: با نهادینه شدن این تفکر شکست بی معنا خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه بسیج همیشه آماده حضور در میدان بوده این مسئله را همیشه ثابت کرده است ادامه داد: در حال حاضر حضور نیروهای بسیج در عرصه های فرهنگی و روشنگری ضرورتی است که به خوبی درک شده و بسیجیان اقدامات خود را در این زمینه انجام می دهند.

 

مظلوم معیار روشنگری را حرکت در مسیر ولایت دانست و ابراز کرد: بسیجیان با تکیه بر این اصل با حضور در عرصه ها اهداف خود را قابل دسترسی کرده اند.

 

وی با تشریح برخی از برنامه های اجرایی در این هفته اعلام کرد: برگزاری یادواره شهدا در چندین نقطه از شهر و نقاط روستایی،برگزاری صبحگاه مشترک،عطر افشانی گلزار شهدا و همچنین اجتماع عظیم بسیجیان در روز پنجم آذر ماه از جمله برنامه های شاخص در این هفته خواهد بود.

 

مظلوم همچنین با مهم برشمردن پروژه های فرهنگی تصریح کرد: توانمند سازی اعضا در برابر جنگ نرم،برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع استکبار ستیزی آشنایی با تهاجم فرهنگی نیز برنامه هایی در جهت افزایش بصیرت خواهد بود.

 

انتهای پیام/