جانشین ناحیه مقاومت سپاه سبزوار گفت: استکبار به دنبال مهار کردن قدرت مقاومت و تثبیت اسرائیل است.

 

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدارابراهیم شم آبادی در یادواره شهدای راه بی پایان در سبزوار با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تثبیت قدرت اسرائیل درمنطقه است اظهار داشت: یکی از خصائص استکبار را مهار قدرت های اطراف در جهت رسیدن به اهداف خود دانست.

 

وی با بیان اینکه هدف ما  محو اسرائیل به عنوان غده سرطانی برای دنیای اسلام و هدف امریکا حمایت از این رژیم است تاکید کرد: دراین برهه از زمان یا باید دراردوگاه امام حسین باشیم و یا دراردوگاه کفر قرار گیری و راه سومی وجود ندارد.

 

شم آبادی همچنین با اشاره به اینه آمریکا در پی متحد سازی کشورها به نفع جریان استکبار در منطقه است خاطر نشان کرد: ترس آمریکا از قدرت گرفتن محور مقاومت و اتحاد کشرهایی نظیر ایران ،یمن و سوریه و لبنان نیز برگرفته از خوی استکباری آنها است.

 

جانشین ناحیه مقاومت سپاه سبزواربا اشاره به فرمایشات رهبری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بیش از ۷۰مرتبه در سخنرانی های اخیر خود از واژه نفوذاستفاده کرده اند و در حال حاضر وظیفه ما افزایش بصیرت و استقامت برای بستن راه ورود دشمنان است.

 

وی به جنایات استکبار جهانی توسط ایادی خود در خاورمیانه اشاره کرد و افزود: امروز باید شمر زمان خود را شناخته تا اسیر دست تزویر نشده و در برابر امام خویش  قرار نگیریم.

 

شم آبادی با بیان اینکه رهبری حکم جهاد فکری و روحی را در حال حاضر صادر کرده اند تاکید کرد: باید برای افزایش توان خود در زمینه های مختلف به این حکم عمل کرده و در برابر قدرت ها مجهز شویم.

 

انتهای پیام/