جشنواره ملی ادبیات داستانی رضوی با شناختن نفرات برتر در سبزوار به کار خود پایان داد.

به گزارش  بصیر سبزوار، دبیر این جشنواره در مراسم اختتامیه با بیان اینکه ۵۷۹اثر در قالب داستان سفرنامه و خاطره نویسی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد است اظهار داشت: رشد دو برابری تعداد اثار نشان از توجه قشر دانشجو به این جشنواره بوده است.

حجت الاسلام کشاورز با بیان اینکه برگزاری جشنواره ادبیات داستانی رضوی سبب شده تا ظرفیت فرهنگی،هنری و ادبی دانشجویان حول محور امام رضا شکوفا شود تصریح کرد: این عرصه بستر مناسبی برای عرض ارادت به ساحت امام رضا(ع) در زمینه فعالیت های هنری است.

وی همچنین با اشاره به معرفی نفرات اول تا سوم رشته های داستان نویسی،خاطنویسی و سفرنامه نویسی در مراسم پایانی بیان داشت: در مجموع و با نظر هیئت داوران ۹نفر مشمول دریافت جوایز نقدی جشنواره شده اند.

وی همچنین با تشکر از حمایت های بنیاد بین المللی امام رضا در زمینه برگزاری دومین جشنواره ادبیات داستانی در سبزوار ابراز امیدواری کرد: سومین دوره این جشنواره نیز در سبزوار برگزار شود.

کشاورز همچنین با بیان ظرفیت های موجود و برکات برگزاری جشنواره رضوی برای شهر ادامه داد: نمایشگاه عکسی نیز با این موضوع در فرهنگسرای اسرار و با الهان از داستان های قرآنی برپا شده که می تواند نقش عمده ای در ترویج فرهنگ و سیره رضوی در بین جامعه داشته باشد.

انتهای پیام/