مدیر کل جدید فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: تاکید وزارت علوم در اجرای برنامه های فرهنگی قانونمندی است.

 

 

فضل الله ایرجی درحاشیه مراسم اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: سیاست وزارت علوم حمایت و پشتیبانی از برنامه های فرهنگی دانشجویی با تاکید بر رعایت قانون است.

 

وی با بیان اینکه فعالیت ها در حوزه های فرهنگی هنری رسانه ای و همچنین فعالیت های دفاتر اسلامی دانشگاه مورد استقبال وزارت علوم قرار گرفته است ادامه داد: این گونه فعالیت های سبب خواهد شد تا خلاقیت هنری دانشیان در زمینه دینی شکوفا شود.

 

ایرجی با بیان اینکه مهم ترین موضوع در اجرای برنامه ها هم ترازی با قانون است تاکید کرد: از مهم ترین اسناد بالادستی برای اجرا فرامین و فرمایشات رهبری است.

 

وی همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره ادبیات داستانی در سبزوار تصریح کرد: طی مذاکراتی که با رئیس دانشگاه حکیم انجام شد احتمال برگزاری این جشنواره به صورت بین المللی در ادورا آینده وجود دارد.

 

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه فعالیتهای قرآنی وزارت خانه در دو حوزه قرآن پژوهی و فعالیت های هنری مرتبط با قرآن است خاطر نشان کرد: فعالیت های قرآنی بستر مناسبی برای شکوفایی هرچه بیشتر هنرمندان است.

 

ایرجی همچنین از اعزام کاروان دانشجویی درایام اربعین خبر داد و افزود: علاوه براین کاروان همزمان با ایام شهادت امام رضا کاروان پیاده دانشجویی از قدمگاه امام رضا به سمت مشهد به راه خواهد افتاد.

 

انتهای پیام/