امام جمعه سبزوار گفت: سازش با آمریکا ظلم به بشریت است .

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،غلامحسین ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه سبزوار با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با اسلام اظهار داشت: آمریکا سیلس محکمی از ایران خورده ونباید انتظار دوستی از این کشور داشته باشیم.

 

وی با اشاره به شیطنت در ذات آمریکا است تاکید کرد: استکبار جهانی هیچ گاه از اعداف خود دست نخواهد کشید و سعی دارد تا دنیا را برطبق امیال شیطانی خود به پیش ببر و مانیز در مقابلع با از اهداف خود کوتاه نخواهیم آمد.

 

امام جمعه سبزوار به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳آبان ماه و حوادث تاریخی دیگر این روز اشاره کرد و تصریح کرد: این مکان پایگاهی برای کنترل و جاسوسی از تمام منطقه بود و جوانان انقلابی با این عمل خود دست آمریکا را از منطقه کوتاه کردند و راه نفوذ به کشور را مسدود کردند.

 

ابراهیمی با بیان اینکه استکبار جهانی انقلاب را برای خود خطری جدی تلقی می کند خاطر نشان کرد: مبارزه با استکبار نیازمند وحدت و هم دلی میان مردم و قوای سه گانه را می طلبد.

 

وی همچنین با بیان اینکه ملت ایران هرکجا لازم باشد برای حفظ آرمان های نظام جمهوری اسلامی از شر دشمنان وارد عمل خواهد شد تاکید کرد: آمریکا و ایادی آن به اینن مسئله واقف هستند که با جنگ نمی توانند به اهداف خود برسند و در غیر این صورت لحضه ای را برای جنگ با ایران از دست نمی دادند.

 

ابراهیمی به قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و تاکید کرد: نیروهای مسلح ایران و بسیجیان غیور سرمایه ای برای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

انتهای پیام/