یادواره 180شهید دانش آموز سبزواری با حضور مسئولان اداری و نظامی و همچنین جمع کثیری از دانش آموزان در سبزوار برگزارشد.

به گزارش بصیر سبزوار، مسئول دفتر  نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه شهدای دانش آموز در امتحان بندگی سربلند شدند اظهار داشت: دانش آموزان شهید در زمان جنگ سنگر علم را ترک کرده و در سنگر دفاع از کشور جانفشانی کردند.

 

حجت الاسلام جواد مهدوی نسب با اشاره به حضور ارزشمند شهدا در جبهه ها تاکید کرد : شهدا رفتن تا راه را به ما نشان دهند و امروز وظیفه ما و دانش آموزان کسب علم و معرفت و حفظ ارزش های انقلاب برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی است.

 

وی با ابیان اینکه دشمن امروز از جنگ سخت نا امید و مایوس شده است تصریح کرد: تمام جامعه و خصوصا دانش آموزان در حال حاضر در خط مقدم جنگ نرم حضور دارندو باید با تمام توان از این سنگر محافظت کنند.

 

مهدوی نسب به شهدا و جانبازان در جنگ تحملی اشاره کرد و افزود: کسانی که در زمان دفاع مقدس به شهادت رسیدند و یا به درجه جانبازی نائل شدند اجری محفوظ در پیشگاه خداوند دارند،اما آسیب دیدگان جنگ نرم و فریب خوردگان در این جنگ جز خسران نخواهند دید.

 

وی بهترین را مبارزه در میدان جنگ نرم را افزایش بنیه علمی و ارتقا بینش سیاسی و شناخت دشمن عنوان کرد و ادامه داد: دشمن سعی دارد از طریق رسوخ در فرهنگ اسلامی کشور ارزش های ما را به ضد ارزش تبدیل کند.

 

در این مراسم گروههای سرود دانش آموزی در رسای مقام شهدای دانش آموز سرود خوانی کرده و به مقام این عزیزان را ارج نهادند.

 

انتهای پیام/