مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) گفت: آنان که شعار مذاکره با آمریکا برای حل مشکلات را سر می دهند بدانند که آمریکا هیچ گاه بر قول قرار باقی نمانده است.

 

حجت الاسلام سید احمد حسینی در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه در مذاکرات بازهم بی اعتمادی ایران به آمریکا بیشتر شد اظهار داشت: آمریکا هیچ گاه دست از دشمنی با ایران و اسلام برنداشته و به قول هایی که داده عمل نخواهد کرد.

 

وی با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب در مورد اجرای مشروط برجام تاکید کرد: ملت باید هوشیار بوده و توصیه های رهبری را در اجرای برجام رصد کنند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع)با تاکید بر اینکه هنوز دشمن امتحان خود را در انجام تعهدات پس نداده است ادامه داد: نباید برای حل مشکلات دیگر دم از مذاکره با آمریکا بزنیم که این خیالی خام است.

 

وی با بیان اینکه کشور ما در قله مقاومت قرار دارد تصریح کرد: دل خط مقاومت در مبارزه به ایستادگی ایران در برابر قدرت ها محکم می شود وما نباید در برابر استکبار از خود سستی نشان دهیم.

 

حجت الاسلام حسینی با اشاره به سخنان گزافه ای که دشمنان مبنی بر فشار تحریم ها باعث شد تا ایران پای میز مذاکره بیاید خاطر نشان کرد: روحیه استکبارستیزی در ملت ما باید همیشه بیدار بماند زیرا روحیه استکباری دشمنان تا همیشه بیدار است.

 

وی همچنین با اشاره به گستاخی های وزیر امور خارجه آل سعود تاکید کرد: دل ملت ایران هنوز از فاجعه منا داغدار است و دستگاه دیپلماسی باید جواب یاوه گویی های این رژیم را به صورت محکم بدهد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع)ادامه داد:البته این رژیم پاسخ دندان شکنی را در سوریه و یمن دریافت کرده و این ها را از سوی ایران و حمایت ما از محور مقاومت می داند.

 

انتهای پیام/