فرمانده انتظامی سبزوار با تکذیب اخبار منتشر شده در مورد کشته شدن قاتل فراری به شرح کامل قضیه پرداخت.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ سید محمد هاشمی در نشست خبری که به منظور تشریح این عملیات شکل گرفته بود اظهار داشت: با عملیات اطلاعاتی از سوی ماموران نیروی انتظامی و مشخص شدن محل اختفاء قاتل فراری تیمی به محل اعزام شد که در مرحله اول این عملیات با موفقیت همراه نبود و در مرحله دوم اعزام منجر به کشته شدن قاتل فراری شد.

 

وی ادامه داد: قاتل فراری دارای ۱۲ خط تلفن بود که پس از ۸با تغییر مکان اختفاء در تهران اقدام به فرار از دست ماموران می کند که طی عملیاتی ماموران پلیس سبزوار با رعایت موارد ایمنی اقدام به تیراندازی می کنند که در طی این تیراندازی قاتل فراری و یکی از همدستانشان کشته می شود.

 

هاشمی با بیان اینکه این فرد دارای سوابق کیفری بسیاری در پرونده خود است ادامه داد: خبر ناپخته و خام در مورد این عملیات سبب ایجاد شایعاتی شده است هیچ کدام از اخبار مورد تایید نیروی انتظامی نمی باشد.

 

فرمانده نیروی انتظامی سبزوار همچنین درمورد مطرح شدن نام سرباز در این عملیات خاطر نشان کرد: فرد مورد نظر همراه باند قانل فراری بوده و دارای ۵فقره سابقه کیفری می باشد.

 

وی تاکید کرد: پدر این قاتل فراری که به دست ماموران نیروی انتظامی در عملیات کشته شد چند روز قبل از این واقعه با مراجعه به نیروی انتظامی با اظهار عجز از کنترل فرزند خود اعلام کرده بود فرزندش لیستی ۱۲نفره برای قتل تهیه کرده و اعلام کرده است که هرکسی برای رسیدن به هدفش یرراهش باشد نیز خواهد کشت.

 

وی با تاکید براینکه لیستی از ارازل و افرادی با سوابق ایجاد مزاحمت با نوامیس در اختیار نیروی انتظامی است و تاکید ما برریشه کنی شرارت از سبزوار است.

 

انتهای پیام/