فرمانده لشکر 5نصر گفت: پیام شهدای مدافع حرم هشداری است برای مبارزه با نفوذ دشمن به کشور به بهانه های مختلف است.

سردار مجتبی غفور پور در گفتگو بابصیر سبزوار با بیان اینکه نباید بگذاریم دشمن به بهانه شرایط بعد از اجرای برجام راه نفوذی به کشور پیدا کند اظهار داشت: پیام شهدا از ابتدای انقلاب و شهدای مدافع حرم ولایت پذیری و ایستادگی در برابر نفوذ دشمنان است که این پیام را با نثار جان و خون به ملت اعلام کرده اند.

 

وی با بیان اینکه شهدایی که امروز در دفاع از حرم اهل بیت به کشور می آورند این هشدار را به دشمنان می دهد که جای جای ایران مدافعان اسلام وجود دارد تاکید کرد: جوانان ایرانی منتظر اذن رهبری برای حمایت همه جانبه از حرم های ائمه در هر کجا هستند.

 

فرمانده لشکر ۵نصر همچنین به حضور نیروهای ایرانی در سوریه اشاره کرد و تصریح کرد: ایران هیچ گونه اعزام نیروبه صورت سازمان یافته به این مناطق ندارد و حضور برخی نیروهای ایرانی در عملیات های مستشاری به دلیل شدت گرفتن در گیری ها در مناطق سبب جانبازی و شهادت می شود.

 

غفور پور با بیان اینکه دشمنی ایران و آمریکا از ابتدای انقلاب تمام شدنی نیست خاطر نشان کرد: داعش،آل سعود و …دست پرورده امریکا هستند که تخم نا امنی را در منطقه کاشته و ما باید تمام تلاشمان را برای از بین بردن شیطان بزرگ انجام دهیم.

 

وی همچنین به شهادت رضا دامرودی از بسیجیان مدافع حرم حضرت زینب و تشییع با شکوه پیکر مطهر آن در سبزوار اشاره کرد و افزود: شهید دامرودی بعض خود از آمریکا را تاب نیاورد و سرانجام شربت شهادت را در دفاع از حرم حضرت زینب (س) نوشید.

 

انتهای پیام/