امام جمعه موقت سبزوار گفت: عاشورا حادثه ای زنده است که درآن تمام باطل در برابر تمام حق ایستاد.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های این هفته شهرستان همزمان با تاسوعای حسینی اظهار داشت: امام حسین و اصحابش در روز عاشورا در برابر کسانی ایستاند که متضاهر به دین بودند و حب دنیا را در ل داشتند.

 

وی همچنین با بیان اینکه عزاداری های باید دارای چهار چوب های عقلی و دینی باشد تاکید کرد: باید در عزاداری ها مراقبت کنیم تا دشمن انحرافات را وارد دین نکند.

 

ابراهیمی با بیان اینکه در حال حاضر دشمن با اسلام آمریکایی و تشییع انگلیسی به مبارزه با اسلام ناب برخواسته است تاکید کرد: نباید گذاشت تا عناصر یزدی زمان به هدف خود که تحریف چهره اسلام و اسلامی خودساخته است برسند.

 

امام جمعه موقت سبزوار با اشاره به نامه ۹بندی مقام معظم رهبری به رئیس جمهور و تشکر از تمامی مسئولان مذاکره کننده در آن ابراز داشت: این نامه و هشدارهای آن نشان از تیزبینی رهبر برای جلوگیری ازنفوذ دشمن داشت.

 

وی به دشمنی آشکار و تمام نشدنی آمریکا با ایران اشاره کرد و تصریح کرد: نباید گذاشت برجام اجرای آن عاملی برای نفوذ کشورهای اروپایی و آمریکا در عرصه های مختلف به کشور شود.

 

ابراهیمی با بیان اینکه معیار اجرا متن برجام است خاطر نشان کرد: آنچه اظهارات مقامات آمریکایی از برجام عنوان کردند برای ما معیار نخواهد بود.