صبح امروز و با حضور مدیر کل دادگستری استان خراسان رضوی ساختمان جدید دادگستری سبزوار افتتاح شد.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام علی مظفری مدیر کل دادگستری استان خراسان رضوی در این مراسم اظهارداشت: جایگاه دادگستری جایگاه ارای عدالت است و نظام جمهوری اسلامی در دنیا تنها حکومتی است که برای اجرای عدالت بنا شده است.

 

وی با بیان اینکه انقلاب ایران بر این اساس پایه گذاری شده است که در مسیر حق و عدالت حرکت کند و تصریح کرد: مستکبرین عالم از ابتدا سعی کرده اند که به این نظام که متاثر از امامت و ولایت است ضره بزنند .

 

مظفری ادامه داد: مستکبرین سعی می کنند از کوچکترین فرصت ها استفاده کنند تا به اهداف خود در ایران اسلامی برسسند و از تبدیل شدن ایران به الگویی جهانی جلوگیری کنند.

 

مدیر کل دادگستری استان در آیین افتتاح ساختمان جدید دادگستری سبزوار با بیان اینکه عزم قوه قضاییه برای برخورد با مجرمین و مفسدین اقتصادی بسیار جدی است خاطر نشان کرد: توصیه رئیس محترم قوه قضاییه ورود جدی به عرصه مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

 

مظفری با تاکید بر اینکه قوه قضائیه بسیار پوینده و در تمام عرصه ها به صورت قوی عمل خواهد کرد تاکید کرد: برخورد با دانه درشت ها و افرادی که به رجال سیاسی رده بالا نظام نیز متصل هستند به صورت جدی و با عدالت کامل انجام خواهد گرفت.

 

وی با بیان اینکه برخی از مسئولین در برخورد با قوانین دستگاه قضا آن را در تعارض با منافع شخصی می بینند تاکید کرد: دستگاه قضا بر اساس عدالت و نگاه یکسان به جامعه عمل خواهد کرد.

 

مظفری همچنین با بیان اینکه عملیات عمرانی ساختمان دادگستری سبزوار از سال ۹۰آغاز شده است ادامه داد: متاسفانه به دلیل عدم اعتبار کافی ادامه پروژه به مدت دوسال مسکوت ماند که با رایزنی های انجام گرفته این ساختمان در حال حاضر به بهره برداری رسیده است.

 

ساختمان دادگستری با مساحت سه هزار مترمربع و زیربنای سه هزار و ۶۷۰ متر در سه طبقه ساخته و به بهره برداری رسیده است.

 

 

انتهای پیام/