فرمانده انتظامی سبزوار گفت: دشمن نسل جوان را هدف گرفته و سعی در بی اعتماد کردن جامعه به نظام دارد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ سیدمحمد هاشمی در مراسمی که به مناسبت پاسداشت نیروی انتظامی در مدرسه شاهد ۶سبزوار برگزارشده بود اظهار داشت: دشمن سرمایه گذاری بسیاری رابرای بی اعتماد کردن نسل جوانی  که دوران ابتدای انقلاب و رشادت های رزمندگان در دفاع مقدس رادرک نکرده اند انجام داده است .

 

وی ادامه داد:وظیفه ما امروز انتقال و آموزش درس های دفاع مقدس به دانش آموزان و نوجوانان در کشور است و باید با مرور خاطرات و تبیین جانفشانی های رزمندگان این ارزش ها را حفظ کرده و برای پایداری نظام جمهوری اسلامی استفاده کنیم.

 

هاشمی همچنین با اشاره به آماری مبنی بر تهدید ایران به حمله نظامی از سوی آمریکا در رسانه های مختلف تصریح کرد: طبق این تحلیل آمریکا تاکنون بیش از ۵میلیون بار ایران را به حمله نظامی تهدید کرده که این آمار نشان از طبل توخالی بودن تهدیدات و قدرت بازدارنگی جمهوری اسلامی ایران دارد.

 

فرمانده انتظامی سبزوار در جمع دانش آموزان دختر مدرسه شاهد ۶سبزوار با بیان اینکه آمریکا با اسلام و اعتقادات ما مشکل دارد خاطر نشان کرد: حجاب شما بهترین حربه برای مقابله با جنگ نرم دشمن و سلاحی بازدارنده برای تمامی تهدیدات آنها است.

 

وی صداقت دانش آموزان با اولیا و معلمین خود را مهمترین مسئله از برای پیشگری از اتفاقات ناگوار دانست و ادامه داد: بسیاری از موارد و تخلفات با اولین مشاوره ها هوشیاری افراد را در پی داشته است.

 

انتهای پیام/