همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی مراسم صبگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی سبزوار با شعار اقتدار پلیس ،همدلی و هم زبانی ،امنیت و آرامش برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار،فرمانده انتظامی سبزوار در این مراسم با بیان اینکه نیروی انتظامی با روزانه حدود۷۴نوع خدمت نیروی خدمت گزار کشور است.

 

سرهنگ سید محمد هاشمی با اشاره به حفاظت از مرزهای جغرافیایی کشور توسط نیروی انتظامی تاکید کرد: نه تنها مرزهای جغرافیایی بلکه همه توان ما در خدمت حفاظت از اعتقادات جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با بیان اینکه اقتدار نیروی انتظامی با رضایت مردم به اوج خود خواهد رسید تصیح کرد: خدمت در نیروی انتظامی ایران در مقایسه با خدمت در پلیس دیگر کشورها تفاوت عمده ای دارد زیرا در ایران خدمت زیر نظر ولی فقیه و امری واجب است.

 

هاشمی به کاهش ۲۷درصدی آمار جرم و جنایت در سبزوار اشاره کرد و ادامه داد: رقم کاهش برای شهرستان های دیگر بین ۱تا ۵درصد بوده که این مقدار کاهش موفقیت بزرگ برای سبزوار است.

 

فرمانده انتظامی سبزوار ادامه داد: این موفقیت مرهون همدلی و وفاق بین نیرهای انتظامی و مردم در شهرستان بوده است.

 

گفتنی است در ابتدای مراسم اعضای شورای تامین شهرستان از یگان های نظامی و انتظامی مستقردر میدان صبگاه سان دیدند.

 

همچنین اجرای سناریوی کیف قاپی و حضور به موقع نیروهای پلیس و دستگیری موفقیت آمیز سارقان از جمله برنامه های بود که با اجرای آن آمادگی پلیس به نمایش درآمد.

 

شکستن اجسام سخت توسط نیروهای رزمی پلیس و برگزاری حرکات نمایشی رزمی از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

 

انتهای پیام/