معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: امنیت از مهم ترین نیازهای اجتماعی زندگی امروز است.

 

 

به گزارش بصر سبزوار،احمد برادران در مراسم صبحگاه آغاز هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه در نگاه دینی به ایجاد و حفظ امنیت توجه ویژه ای شده است اظهار داشت: احساس فراغت از تهدید ،حمله ونا امنی برای افراد جامعه را می توان به امنیت در جامعه معنا کرد.

 

وی با اشاره به زیر شاخه های امنیت در حوزه های فردی ،خانوادگی،روانی ،اقتصادی ،ملی و بین المللی تاکید کرد: بدون همکاری نهاد های علمی آموزشی وهمچنین آحاد مردم ایجاد امنیت امری سخت و نزدیک به غیر ممکن خواهد بود.

 

برادران با اشاره به تامین امنیت برای مردم و فراهم کردن بستر برای ایجاد احساس آرامش تاکید کرد: وجود امنیت و احساس امنیت دو مقوله ای است که بسیار باهم تفاوت دارد.

 

فرماندار سبزوار به مشکلات و نا امنی های منطقه اشاره کرد و تاکید کرد: علی رغم مشکلات داخلی و خارجی و وجود جنگ های نیابتی در اطراف کشور ایران به عنوان امن ترین کشور در منطقه شناخته می شود.

 

وی توجه به قانون و رعایت آن را از مصادیق امنیت دانست و عنوان کرد: اقتصاد پویا نیز در سایه امنیت به وجود خواهد آمد و سرمایه گذاران را برای حضور در منطق مختلف ترغیب میکند.

 

برادران با بیان اینکه شرایط امن امروز مرهون تلاش و زحماتنیروهای مسلح جمهوری اسلامی است خاطر نشان کرد: حضور مقتدرانه سبزپوشان سخت کوش سبب حفاظت و صیانت از مرزهای فیزیکی و اعتقادی کشور شده است.

 

انتهای پیام/