راوی هشت سال دفاع مقدس از عدم توجه به فرهنگ دفاع مقدس و بیان ویژه گی های جنگ و شهدا در رسانه انتقاد کرد.

 

به گزارش بصیر سبزوار،علی رضا دلبریان در یادواره شهدای غواص و شهدای دانش آموز ششتمد با انتقاد از عدم توجه رسانه ها به ویژه گی های جنگ اظهار داشت: دشمن از خلا به وجود آمده غفلت ما در حال بهترین استفاده برای کم ارزش کردن رشادت های رزمندگان است.

 

این غواص ۸سال دفاع مقدس با بیان سختی هایی که غواصان خط شکن برای انجام عملیات ها متحمل شدند تصریح کرد: آموزش های نظامی که جوانان و نوجوانان غواص در دفاع مقدس دیدند از تکاوران بسیاری از کشورها سخت تر بود که با روحیه ایمان خود بر آن ها غلبه کردند.

 

دلبریان با اشاره به سو استفاده دشمن از غفلت ما برای به انحراف کشاندن فرهنگ جبهه در بین جوانان ادامه داد: دشمن با فضا سازی علیه رشادت ها شهیدان و رزمندگان سعی دارد تا به جامعه القا کند که این جانفشانی ها و خاطرات به صورت غیرواقعی مطرح می شود.

 

وی با بیان اینکه برخی با حرف های بیهوده سعی می کنند تا پیروزی ایران در جنگ را به قضا و قدر ربط دهند تاکید کرد: فرمانده هان جوان ایران با آنچنان برنامه ریزی های دقیق در عملیات شرکت می کردند که فرماندهان زبده عراقی و حتی طراحان نظامی حیران می ماندند.

 

این راوی خاطرات ۸سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه دشمن می خواهد امید را در دل جامعه از بین ببرد تا بتواند از راههای مختلف به کشور نفوذ کند خاطر نشان کرد: مهمترین راه برای مقابله با این حربه دشمن انتقال ارزش ها و مفاهیم و ایجاد همدلی با نسلی است که دوران دفاع نقدس را ندیده اند.

 

انتهای پیام/