فرمانده سپاه مقاومت ناحيه سبزوار گفت: رابطه با آمريكا راه حل مشكلات اقتصادي مردم نيست.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم در یادوراه شهدای روستا استیر با بیان اینکه امریکا پس از امتحان کردن تحریم و تهدید نظامی و عدم موفیقت در آنها سعی دارد با لبخند و از راه مذاکره در ایران نفوذ کند اظهار داشت: راه حل مشکلات اقتصادی ومعیشتی مردم در ایستادگی بر اصول نظام و در اثر مقاومت است.

 

وی با بیان اینکه نقشه را ه پیشرفت مشخص شده و تنها عمل کردن به این نقشه می تواند پیشرفت ایران اسلامی را تضمین کند ادامه داد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی همان نقشه راه است که میتواند باعث فتح قله های پیشرفت شود.

 

مظلوم با اشاره به نیاز امروز تولید به سرمایه گذاری در این حوزه تصریح کرد: برای جذب سرمایه باید در ابتدا نگاه داخلی داشت و بیش از۷۰۰هزار میلیارد تومان پول های سرگردان در کشور را به سمت حورزه تولید هدایت کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار با بیان اینکه جذب سرمایه های خارجی تنها بعد از پیشرفت صنعتی حاصل خواهد شد تاکید کرد: برای جذب سرمایه گذاران باید سود آوری حاصل از سرمایه گذاری را برای آنها تامینکرد.

 

وی با بیان اینکه دولت های غربی با هدف تسخیر بازارهای مصرفی ایران پای در کشور خواهند گذاشت خاطر نشان کرد: ورود این کشورها در شرایط موجود به ایران نتیجه ای جز افزایش مصرف گرایی و تغییر سبک زندگی و از بین رفتن ارزش ها نخواهد داشت.

 

مظلوم به سرمایه گذاری های گزاف درحوزه های خودروسازی اشاره کرد و تاکید کرد: انتقال تکنولو‍ژی های از رده خارج با قیمت های بالا در صدر سیاست های کشورهای غربی برای تامین هزینه سرمایه گزاری در کشورهای خودشان است.

 

وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ایران برسر دین و حمایت از گروههای مقاومت لبنان،لسوریه و یمن است تاکید کرد: آمریکا آنچه را با تهدید و تحریم به دست نیاورد با لبخند و از راه دیپلماسی دنبال میکند.

 

انتهای پیام/