فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار گفت: هدف اصلی جنگ دفاع دین و پیروی از دستورات الهی بود.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم در سخنرانی خود در جمع نمازگزاران سبزواری به مناسبت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه خدا محور بود جنگ و خود باوری رزمندگان اسلام مهم ترین ویژه گی دفاع بود اظهار داشت: این ویژه گی ها سبب شد تا جنگ از تمام جنگ های که تا منون در دنیا رخ داده است متمایز باشد.

 

وی با انتقاد شدید از عدم حضور مسئولان شهر در مراسم عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا بیان داشت: عدم توجه مسئولین به این امر و گرامی داشت یاد عزیزانی که سبب ایجاد امنیت در جامعه شده اند باعث می شود تا در برابر شهدا ابراز شرمندگی کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار با بیان اینکه کشور هایی که بعد از دفاع مقدس و با تکیه به ویژه گی ها و ارزش های این جنگ در برابر مستکبرین مقاومت کرده اند به توفیقات فراوانی دست یافته اند ادامه داد: دوری از شعارهای ناسیونالیستی و عمل به فتوای دینی مراجع سبب تقویت ایمان و پیروز می شود.

 

مظلوم حزب الله را زاده انقلاب و دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: حزب الله لبنان به دور از شعار های قومی و قبیله ای و با در نظر گرفتن رضای خداوند آنچنان ترسی را در رژیم اسرائیل انداخته که تابوی شکست ناپذیری این رژیم به مضحکه ای تبدیل شده است.

 

وی همچنین به نقش نعیین کننده انصار الله یمن در مقابله با حملات وحشیانه رژیم آل سعود اشاره کرد و تاکید کرد: در آینده ای نزدیک انصار الله با قدرتی چند برابر تمام معادلات منطقه را بر علیه عربستان و حامیانش برهم خواهد زد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار همچنین با بیان اینکه در حال حاضر نیز کشور در محاصره علمی و فرهنگی قرار گرفته است خاطر نشان کرد: پیشرفتهای علمی که شاهد آن هستیم نیز از دستاورهای دفاع مقدس بوده که با  تکیه بر باور ما می توانیم به دست می آید.

 

مظلوم به قدرت بازدارنگی صنایع دفاعی ایران اشاره کرد و تشریح کرد: تمامی تحرکات دشمن در عرشه ناوهای آمریکایی حاضر در خلیج فارس به صورت مستقیم توسط پهپادهای ایرانی قابل رصداست واین امر  در دیدار مجمع فرماندهان سپاه با رهبری به نمایش درآمد.

 

وی با بیان اینکه سپاه قدس ایران با تعداد اندک وسعتی به اندازه کل جهان اسلام را زیر نظر دارد تاکید کرد: تنها نام سردار سلیمانی برای به رعشه انداختن استکبار کافی است.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار با بیان اینکه به کار گیری الگوی بسیج و استفاده از فرهنگ دفاع مقدس سبب تمامی این پیروزی ها شده است خاطر نشان کرد: مقاومت در اشکال مختلف سرلوحه کا ر ما است و اجازه نفوذ به دشمن در عرصه های مختلف سیاسی ،اقتصادی و .. را نخواهیم داد.

 

وی بابیان اینکه نباید فریب لبخند های شیک دشمن را بخوریم تاکید کرد: ملت ایران نه سربازان سست ایمان صفین و نه مردم ترسوی کوفه هستند و تارخ دفاع مقدس خود را تا همیشه به خاطر دارند.

 

مظلوم با بیان اینکه ملت ایران در برابر مستکبرین مقاومت خواهند کرد خاطر نشان کرد: به فرموده رهبری با این مقاومت استخوانهای پوک اسرائیل را تا ۲۵ سال آینده دفن خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/