امام جمعه موقت سبزوار در خطبه های نماز عید قربان با تبریک این روز به تمامی مسلمانان اظهار داشت: مسئله امروز دنیای اسلام وحدت در برابر دشمنان اشت.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام محمد سلیمانی با بیام اینکه در عید قربان انسان باید هوای نفس خود را قربانی کند اظهار داشت: هم صدایی با دشمنان و کمک به آنان برای از بین بردن مسلمانان هوای نفس است.

 

وی با اشاره به برکات این عید ادامه داد: یاری مستمندان از جمله فرصت هایی است که انسان ها می توانند برای دوری از گناهان استفاده کنند . به خداوند رحمان نزدیک شوند.

 

سلیمانی همچنین با بیان اینکه مهم ترین مسئله دنیای امروز آمریکا و نقش آن در حمایت از اسرائیل برای حملات وحشیانه به مسلمانان است تصریح کرد: مسلمانان با وحدت خود حول محور قرآن به مقابله با این نقشه هابرخیزند.

 

امام جمعه موقت سبزوار با اشاره به اتفاقات تاسف بار سقوط جرثقیل در مسجد الحرام در ابتدای مراسم حج امسال تصریح کرد: مسبب اصلی این اتفاقات بی کفایتی مسئولان آل سعود بوده که توانایی برگزاری این مراسم را ب نحو شایسته ندارند.

 

سلیمانی همچنین با بیان اینکه این روز فرصت مناسبی برای دعا است تاکید کرد: دعا برای نصرت رزمندگان اسلام از مهم ترین اعمالی است که می تواند در این روز انجام داد.

 

انتهای پیام/