فرمانده گروه 47 مهندسي رزمي سلمان گفت: هفته دفاع مقدس نمودار برجسته ترين افتخارات در تاريخ جمهوري اسلامي ايران است.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،محمد آروین در مراسم ر‍‍‍ژه آغازین روز از هفته دفاع مقدس با اشاره به جان فشانی های رزمندگان در ۸سال دفاع مقدس اظهارداشت: دفاع مقدس نمایش قدرت وپیروزی فرهنگ مقاومت در برابر استکبار بود.

 

وی با بیان اینکه این هفته برای دلیرمردان جمهوری اسلامی سراسر افتخار و امید است تصریح کرد: خاطرات ۸ساله جنگ با ایران برای دشمنان درس عبرتی است که هیچگاه از ذهن آنها پاک نخواهد شد.

 

آروین به دستاوردهای دفاع مقدس برای کشور اشاره کرد و خاطر نشان کرد: ملت ایران با تداعی تجربیات جنگ با عزمی راسخ در صدد فتح قله های خود باوری است.

 

فرمانده گروه ۴۷مهندسی رزمی سلمان همچنین با بیان اینکه دفاع مقدس مانند برگ زرینی در تاریخ ابران می درخشد ادامه داد: تمام دنیا برای به زانو در آوردن اسلام و قرآن به مقابله با ایران برخواستند و رزمندگان ما با وحدت واطاعت از ولی فقیه در برابر تمام کفر ایستادند و پیروز شدند.

 

وی با اشاره به ویژه گی های جنگ ایران ادامه داد: خدا باوری و قدرت ایمان نیروهای اسلام این جنگ را از تمامی جنگ های دنیا متمایز کرده است.

 

آروین همچنین با بیان اینکه در حال حاضر نیز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده دفاع دربرابر هرگونه تجاوزی هستند تصریح کرد: امروز آمادگی نیروه های مسلح بیشتر از تمامی دورن است که این امر از برکات ۸سال دفاع مقدس است.

 

وی بابیان اینکه ما همچون گذشته آمریکا را شیطان بزرگ می دانیم تاکید کرد: نیروهای مسلح و بسیجیان پرتوان جمهوری اسلامی ایران همچنان بر این باورند که آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند.

 

وی با اشاره به بی ثباتی و عدم امنیت در منطقه ادامه داد: آمریکا و ایادی آن سعی دارند با به راه انداختن جنگ های نیابتی و نا امن کردن منطقه به ایران ضربه بزنند.

 

فرمانده گروه۴۷مهندسی رزمی سلمان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران جزیره امن منطقه است تاکید کرد: ملت ایران با همدلی و همزبانی اجازه هیچ گونه نفوذی را به استکبار نخواهند داد.

انتهای پیام/