امام جمعه روداب گفت:متاسفانه روحیه استکبار ستیزی در برخی از مسئولین کاهش یافته و دشمنی استکبار با ایران غافل شده اند.

حجت الاسلام اسماعیل کیانی در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع اقشار مردم اظهار داشت: دشمنی آمریکا با ایران هیچ گاه تمام نخواهد شد و ما نباید از این دشمنی غافل شویم.

 

وی بیان اینکه متاسفانه روحیه استکبار ستیزی در برخی از مسئولین کم شده است تصریح کرد: مبارزه با استکبار یک اصل است که برای در راه امام ماندن باید این مبارزه را به سرانجام برسانیم.

 

کیانی به بیان برخی تفسیر ها در حاشیه تصویب و عدم تصویب برجام در مجلس اشاره کرد و افزود: تصویب و عدم تصویب برجام هیچ تاثیری در کاهش دشمنی ما با آمریکا و استکبار نخواهد داشت و ما شعار مرگ بر آمریکا را تا آخرین نفس سر خواهیم داد.

 

امام جمعه روداب بابیان اینکه باید روحیه حماسی جهادی و انقلابی را در جوانان خود تقویت کنیم تاکید کرد: آمریکا شیطان بزرگ بوده حتی اگر در لباس فرشته بر ما ظاهر شود.

 

وی با انتقاد از برخی توهین ها به جوانان انقلابی بیان داشت: افزایش روحیه انتقاد پذیری باید در عمل صورت گیرد و کسانی را که دلسوزانه بر عملکردها نقد می کنند را بی شناسنامخ و بی سواد نخوانیم.

 

کیانی به جاشیه راندن جوانان انقلابی را سبب کاهش روحیه نشاط در جامعه دانست و افزود: این افراد با خیرخواهی نسبت به انقلاب به مسائل می نگرند و باید از نظارت آنها استفاده شود.

 

انتهای پیام/