امام جمعه موقت سبزوار گفت: استکبار با نا امن کردن منطقه سعی در ایجاد راه نفوذ به ایران دارد.

 

به گزارش بصیر سبزوارحجت الاسلام محمد سلیمانی در خطبه های نماز جمعه سبزوار با اشاره به نا امنی های منطقه اظهار داشت: استکبار جهانی سعی دارد تا از طریق نا امن کردن منطقه جای پای خود را محکم کرده و بتواند در ایران نفوذ کند .

 

وی با بیان اینکه جنگ هایی که در حال حاضر شاهد آن هستیم با نقشه های از پیش تعیین شده آمریکا و هم پیمانانش به وجود آمده تصریح کرد: فروش تسلیحات نظامی و غارت اموال کشورها نیز از جمله اهداف این کشورها در به راه اندازی این جنگ ها است.

 

خطیب جمعه سبزوار با هشدار به سران غرب و دشمنان جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ملت ایران تا آخر پشت سر ولایت باقی خواهند ماند و نخواهند گذاشت مداخله سران استکبار باعث ضعف در کشور شود.

 

سلیمانی راه علاج مشکلت اقتصادی را عمل به فرامین و سیاست های ابلغی در رابطه با اقتصاد مقاومتی دانست و ادامه داد: برای داشتن اقتصادی پویا باید سیاست ها اجرا شود و با شعار مشکلی حل نخواهد شد.

 

وی همچنین به سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه اشاره کرد و افزود: این پیوند آسمانی باید سرلوحه جوانان قرار گیرد و جوانان نوع زندگی را الگوی خود قرار دهند.

 

سلیمانی با تاکید بر ازواج آسان ادامه داد: باید مراسم های ازدواج را طبق سنن اسلامی برگزار شود تا از این طریق نور معنویت سراسر زندگی را فرا بگیرد و به بقای آن کمک کند.

 

خطیب جمعه سبزوار با بیان اینکه افزایش سن ازدواج از جمله نقشه های دشمن است خاطر نشان کرد: با افزایش سن ازدواج مشکلاتی برای جامعه پیش خواهد آمد که بهره برداری از این مشکلات هدف دشمن است.

 

انتهای پیام