اولین سامانه تکریم ارباب رجوع آموزش پرورش استان خراسان رضوی با حضور مدیر کل آموزش و پروش این استان در سبزوار به بهره برداری رسید.

به گزارش بصیر سبزوار، سید جواد حسینی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این مراسم با بیان اینکه شعار ما برای بهره برداری از اینگونه سامانه ها تردد امواج به جای تردد افراد و افزایش مکالمات با کاهش مراجعات است گفت: یکی از محور های سلامت در نظام اداری کشور تکریم ارباب رجوع است.

 

وی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت های موجود در این حوزه استفاده کنیم بیان داشت: همه مدیرانی که کارشان خدمت رسانی است باید به صورت شفاف ارزان سریع و جامع خدمات لازم را به مراجعه کنندگان ارائه دهند.

 

حسینی با اشاره به ظرفیت فضای مجازی موجود تصریح کرد: فضای مجازی ظرفیتی است که در کنار دنیای واقعی می توان درآن با کاهش اتلاف وقت و افزایش سرعت بسیاری از خدمات را دریافت کرد.

 

مدیر کل استان خراسان رضوی با بیاناینکه فضای مجازی دارای بسیاری از امکانات برای رشد توسعه است ادامه داد: نباید از آسیب های این مجوعه غافل شوین زیرا این آسیب ها می تواند آفتی برای افزایش بهره وری ها باشد.

 

وی همچنین به سیاست مدیریت آموزش و پرورش در راستای استفاده بهینه از فضای مجازی در یشرفت اشاره کرد و افزود: ۲۱نوع سامانه هوشمند طراحی شده که اولین سامانه هوشمند تکریم ارباب رجوع در سبزوار به بهره برداری رسید.

 

گفتنی است هزینه تولید سخت افزار و نرم افزار مجموعه در حدود ۷۵میلیون ریال بوده که در مقایسه با نمونه خارجی آن بیش از ۳۰۰میلیون ریال ارزان تر صرفه اقتصادی خواد داشت.

امکاناتی از قبیل دریافت فیش حقوق راهنمای مراجعین و… غیره برروی این سامانه وجود دارد و به علت عدم محدودیت به روزرسانی می توان سطح نرم افزاری مجموعه را ارتقا داد.

 

انتهای پیام/