صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سبزوار برگزار شد وحجت الاسلامسید محمدجواد سجادی نژاد به عنوان رئیس این سازمان به مدت دو سال معرفی شد.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام سید محمودمرویان حسینی در این مراسم با اشاره به نقش سازمان تبلیغات اسلامی در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان گفت: امروز نقشه دشمن فراگیر کردن فرهنگ جهانی در تمام مناطق است و ما باید در برابر این چالش تمام سعی مان را انجام دهیم.

 

حجت الاسلام مرویان حسینی در ادامه با اشاره به پیشرفت علم و صنعت در دنیا و استفاده از ابزار های روز آمد تصریح کرد: استفاده از ابزار ها باعث شده است تا تاثیرات حکومت ها در فرهنگ سازی جوامع کمرنگ شود و جوامع تاثیرات فراوانی را از شبکه های اجتماعی بگیرند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه غفلت از فرزندان به دلایل مانند نبود وقت و مشغله ها سبب شده است تا فرزندان تبدیل به یتیم هایی در حوزه تعلیم و تربیت تبدیل شودند تصریح کرد: عدم آشنایی والدین با وسایئلی مانند موبایل و رایانه سبب می شود تا بیشتر وقت فرزندان از طریق استفاده از این ابزار پر شود که گاها این وسایل دارای مضراتی نیز می باشند.

 

مرویان حسینی با اشاره به هدف دشمن مبنی بر جدا کردن جوامع ازآرمان های خود تاکید کرد: نظام سلطه سعی دارد تا از طریق تغییر سبک زندگی و گرفتن تفاوت های فرهنگی و یکسان کردن نوع پوشش ها ،گویش ها و رفتارها راه نفوذ در کشورها را باز کند.

 

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به سرمایه های نظام اسلامی در انسجام جامعه اشاره کرد و افزود: محرم ،صفر و مناسبتهای دیگرمذهبی کارآمدترین ابزاری هستند که در اختیار ما برای مبارزه با هجمه های فرهنگی جهان و مستکبرین است.

 

گفتنی است در پایان مراسم از زحمات حجت الاسلام محمودی تقدیر شد و  وی به عنوان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان درگز معرفی شد

 

انتهای پیام/