مسئول بسيج دانشجويي سبزوار از برگزاري اولين دوره مديريت كسب و كار براي دانشجويان مقطع كارشناسي خبر داد.

محمدابراهیم قارزی در گفتگو با بصیر سبزوار درتشریح این دوره آموزشی اظهار داشت: دوره مدیریت کسب وکار درجهت رشد وارتقا بنیه علمی و کسب مهارت های مدیریتی برگزار شده و دانشجویان با گذراندن این دوره مدرک معادل فوق لیسانس را دریافت خواهند کرد.

 

وی با اشاره به اینکه دانشجویان پس از گذراندن ۴۸۰ساعت اموزش وارائه پایان نامه می توانند مدرک این دوره را دریافت کنند تصریح کرد: این مدرک معادل فوق لیسانیژس در رشته MBA خواهد بود.

 

قارزی با بیان اینکه در مقطع کارشناسی ارشد ارائه اکثر پایان نامه ها به صورت نوشتاری است خاطر نشان کرد: برگزاری این دوره به صورت محتوایی افزایش توان دانشجویان در ایجاد کسب وکار بوده و شرط قبولی پایان نامه ها در انتهای دوره ایجاد شغل می باشد.

 

مسئول بسیج دانشجویی سبزوار به ثبت نام ۲۸ دانشجو دارای مقطع کارشناسی در اولین دوره آموزش مهارت های ایجاد کسب وکار اشاره کرد و افزود: می توان امیدواربود پس از اتمام این دوره ۲۸ شغل جدید در شهرستان ایجاد شود.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه دانشجویان در نظام اموزشی مهارتهای لازم در جهت کاربردی کردن دروس فراگیری شده را کسب نمی کنند بیان داشت: گذراندن این دوره ها نقش مهمی در استفاده از علوم مختلف در راستای دستیابی به اهداف سازمانی و پیشرفت خواهد داشت.

 

قارزی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اتصال بین صنعت و دانشگاه ادامه داد: هدف از برگزاری دوره های کسب مهارت مدیریتی استفاده از توان علمی دانشگاهها در بخش های مختلف صنعت و ارائه شیوه های نوین کسب درآمد است.

انتهای پیام/