مدیر سینما بهمن سبزوار گفت: از زمان اکران فیلم محمد (ص) استقبال شهروندان از سینما سبزوار بیش از پنج برابر شده است.

احمد ملک پور در گفتگو با بصیر سبزوار بابیان اینکه این فیلم همزمان با سراسر کشور در سبزوار نیز به روی پرده رفته است اظهار داشت: استقبال پنج برابری شهروندان از فیلم باعث شده تا در سانس های ابتدایی سالن سینما صندلی خالی به خود نبیند.

 

وی با اشاره به اینکه ساخت و اکران این فیلم تاثیر به سزایی در شناخت جامعه با زندگی رسول اکرم خواهد داشت ادامه داد: برخی از افراد برای اولین بار و تنها برای تماشای فیلمی از زنگانی پیامبر در سینما حضور پیدا کرده اند.

 

ملک پور با بیان اینکه مجموعه پیش بینی این استقبال تا اقبل از اکران فیلم کرده بودند تصریح کرد : ارتقا سیستم پخش صدا در دوهفته گذشته از دالبی به دالبی پرتابی اقدامی بود که در راستای پخش و خدمت گزاری هرچه بیشتر مجموعه به شهروندان انجام شد.

 

وی همچنین با اشاره به بهای تعیین شده برای تماشای فیلم خاطر نشان کرد: به دلیل مدت زمان ۱۷۸دقیقی فیلم قیمت تعیین شده معادل ۷هزار تومان بوده که با رایزنی های انجام گرفته بهای بلیط در سینما بهمن سبزوار را به ۴هزار تومان رسانده ایم.

 

مدیر سینما بهمن سبزوار در ادامه به بخشی از مشکلات سینمای سبزواراشاره کرد و خاطر نشان کرد تک پرده بودن این سینما سبب می شود تا اکران برخی از فیلم ها را از دست بدهیم.

 

انتهای پیام/