فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار گفت: انقلاب اسلامی در نتیجه استکبار ستیزی به پیروزی رسید و این هدف تا پایان ادامه خواهد داشت.

امین الله مظلوم در گفتگوبا بصیر سبزوار،با اشاره به دوران دفاع مقدس اظهار داشت: در زمان جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام با دست خالی در برابر تمامی استکبار ایستادند و جنگیدند و امروز ما باید این راه را ادامه دهیم.

 

وی با بیان اینکه گنجینه گرانبهای هشت ساله دفاع مقدس تاکید کرد: شهدا و رزمندگان در آن دوران به ما درس ایستادگی در برابر مستکبرین داده اند و ما باید این دستاورد را در مقابل نقشه های شوم استکبار جهانی حفظ کنیم.

 

مظلوم با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس و در ایام گرامی داشت آن زمان تاکید کرد: فلسفه گرامی داشت دوران دفاع را باید از دومنظر درس به آیندگان و تجلیل از گذشتگان در نظر بگیریم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار با اشاره به نقش مهم دشمن شناسی در حفظ دستاوردهای انقلاب تصریح کرد: آیندگان حق دارند تا دشمنان خود را بشناسند و بدانند که در سخت ترین دوران با ناجوانمردانه ترین شکل ممکن سعی در نابودی اسلام و انقلاب داشتند.

 

مظلوم به عدم تغییر خوی استکبار از زمان جنگ تحمیلی تا کنون اشاره کرد و خاطر نشان کرد: این قدرت ایران اسلامی در پرتوی اطاعت از ولایت فقیه است که اجازه نداده تا دشمنان به فکر حمله نظامی علیه ایران بیافتند و گرنه آنان لحظه ای از دشمنی با انقلاب دست نخواهند کشید.

 

وی پیام دفاع مقدس را برای استکبار جهانی و علی الخصوص آمریکا حاکی از قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دانست و افزود:دشمنان باید متوجه توانمندی، صلابت و قدرت نیروهای مسلح ما شوند تا خیال خامی در سر نپرورانند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار همچنین پیام دفاع مقدس برای دوستان را حاوی آرامش،امنیت و نشان از بیداری امت اسلامی ابراز کرد.

 

مظلوم با تاکید بر اینکه اقدامات آمریکا در منطقع اعم از جنگ ۳۳روزه،حمله به افغانستان و حمله به عراق را در نهایت پیدا کردن راهی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران دانست و ادامه داد: هدف از این حملات از بین بردن قدرت مقاومت در منطقه بود که با حمایت های ایران موفق به انجام چنین کاری نشده اند.

 

انتهای پیام/