مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی گفت: در روزهای آینده خبرهای خوشی را به سپرده گزارن میزان خواهیم داد.

به گزارش بصیر سبزوار،علی رسولیان در حاشیه مراسم افتتاح دفتر سرمایه گزاری و در جمع خبرنگاران با اشاره به مذاکرات با مسئولین اقتصادی و بانک مرکزی اظهار داشت: تمام تلاش مان را برای احقاق حق سپرده گزاران انجام خواهیم داد.

 

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته مذاکراتی را با بانک مرکزی و بانک صادرات انجام داده ایم تصریح کرد: به دلیل گستردگی کار توافقات انجام شده پس از نهایی شدن به اطلاع خواهد رسید.

 

رسولیان با تاکید بر اینکه اولویت با پرداخت مطالبات سپرده گزاران است ادامه داد: پیگیری هایی نیز برای رسیدن کارکنان موسسه مالی و اعتباری میزان انجام شده است.

 

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسانرضوی به اخذ برخی از مجوزات برای پرداخت مطالبات اشاره  و  خاطر نشان کرد: سرمایه سهامداران نیز به عنوان اولویت دیگر برای  مسئولان اقتصادی در نظر گرفته شده است.

 

وی در پایان با تشکر از رسانه ها در امر اطلاع رسانی اخبار مربوط به موسسه مالی اعتباری میزان تاکید کرد: اعلام نظر در مورد توافقات به تعد از اخذ مجوزهای نهایی موکول شده است.

 

انتهای پیام/