امام جمعه سبزوار گفت: مبارزه با آمریکا افتخار ما است و ما این را ه را تا آخر ادامه خواهیم داد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار حجت الاسلام غلامحسین ابراهیمی در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به مسئله استکبار ستیزی اظهار داشت: مبارزه با استکبار جزءاصول انقلاب است و ما تاآخرپای اصول اسلام خود ایستاده ایم.

 

وی با اشاره به اینکه امر به معروف نهی از منکر واجبی فراموش شده است تاکید کرد: مبارزه با آمریکا خود مصداق نهی از منکر است که باید در جهان فراگیر شود و این راه تا زمان جهانی شدن انقلاب ادامه خواهد داشت.

 

ابراهیمی با تشکر از اقدامات مثبت دولت بیان داشت: نمی شود تمامی اقدامات دولت را خوب دانست و باید از نقدهای منصفانه برای انجام بهتر امور استقبال کنیم.

 

خطیب جمعه سبزوار با بیان اینکه مردم ولی نعمتان در حکومت اسلامی هستند از مسئولین درخواست کرد: در راه گشایی انجام امورات مردم همت بیشتری داشته باشند.

 

وی همچنین بیان کرد: ایران بیشترین ضربات را ز تروریسم جهانی خورده است ومردم ما به تنهایی ۱۸هزار شهید در وقایع ترور را تقدیم به انقلاب کرده اند.

 

ابراهیمی با بیاناینکه مردم باید از سیاست ها باخبر باشند بیان داشت: سیاسی بازی امری نادرست است و درسیاست باید حمایت از رهبری را سرلوحه خود قرار دهیم.

 

امام جمعه سبزوار با اشاره به دهه کرامت و ولادت امام رضا بیان داشت: این امام معصوم نیز با انجام حرکتی سیاسی حقانیت خود را در جامعه آن زمان اثبات کرد و خلیفه عباسی را رسوا کرد.

 

انتهای پیام/