هزینه 55میلیارد ریالی احداث تقاطع غیر هم سطح شهید حسن الداغی واقع در عطاملک جنوبی و کمربندی سبزوار توسط خانواده شهید الداغی تامین شد.

به گزارش بصیر سبزوار،صبح امروز کلنگ احداث تقاطع غیر هم سطح شهید الداغی با هدف ایجاد دسترسی آسان و ایمن با جاده روداب به زمین زده شد.

 

معاون فنی و شهرسازی شهرداری در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه طول این پل ۳۲۰مترخواهد بود تصریح کرد: جنس سازه پل از بتن مسلح خواهد بود.

 

جعفر صائمی همچنین با بیان اینکه مشاورطرح نیز اداره راه و شهرسازی سبزوار بوده است خاطرنشان کرد: ارتفاع این پل از سطح اسفالت ۴و نیم متر و برابر استاندارد راه و شهرسازی خواهد بود.

 

وی با اشاره به عمل نیکوکارانه خانواده شهید الداغی برای تامین هزینه احداث این پل بیان کرد: به ندرت خیرین،مشتاق به هزینه کردن مبلغ مورد نظر خود در هزینه ها عمرانی و راه سازی هستند.

 

مادر شهید سید حسن الداغی در گفتگو با بصیر سبزوار انگیزه خود از این عمل خیرخواهانه و تامین هزینه راه سازی را ایجاد امنیت هرچه بیشتر در جاده های شهرستان اعلام کرد.

 

وی همچنین با بیان اینکه شهدا با پیروی از ولایت درراه اسلام و انقلاب جان خود را اهدا کردند بیان داشت: در حال حاضر نیز باید گوش به فرمان رهبری در فکر آبادانی هر نقطه از کشور باشیم.

انتهای پیام/