جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت با بیا ن اینکه دشمن با جنگ نرم به مقابله باایران آمده است گفت: اردوهای جهادی سنگر های مبارزه در جنگ نرم هستند.

سرهنگ پاسدار ابراهیم شم آبادی در حاشیه بازدید از طرح اردوهای بسیج دانش آموزی درگفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به اقدامات دشمن برای انحراف جوانان و نوجوانان از خط انقلاب اظهار داشت: اردوهای جهادی پایگاه حفظ و انتقال ارزش ها به این قشر از جامعه است.

 

وی با بیان اینکه استکبار جهانی با اهداف از بین بردن فرهنگ غنی اسلامی در جامعه نقشه های مختلفی را به کارمی بردتصریح کرد: خودسازی بهترین راه مقابله با دسیسه های فرهنگی دشمن خواهد بود.

 

شم آبادی با بیان اینکه مهم ترین هدف از اردوهای جهادی ارتقا همه جانبه ابعاد انسانی در فرد خواهد بود به حضور نوجوانان در این اردوها اشاره کرد و افزود: کمک به هم نوع و هموارکردن رنج کار برخود می تواند نقش مهمی در این افزایش سطح معنوی داشته باشد.

 

جانشین فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به تاکیدات رهبری مبنی بر ایجاد روحیه نشاط و کار درجامعه تصریح کرد: اجرا این اردوها و حضور داوطلبانه افراد تحصیلکرده و در انجام فعالیت های عمرانی کمکی شایسته است تا دراینده حضوری فعال تر در تمامی نقش آفرینی ها داشته باشند.

 

گفتنی است گروهی متشکل از ۲۵دانش آموز بسیجی سبزوار در غالب طرح اردوهای جهادی در طرح ها عمرانی روستاهای بخش محروم روداب مشغول به فعالیت می باشند.

 

ساخت خانه عالم در روستای چاه ستاره،تهیه بسته های فرهنگی و اقدامات در جهت مرمت قنوات در جهت تامین آب شرب منطقه از جمله اقدامات این گروه خواهد بود

 

اجرای برنامه های فرهنگی نظیر برگزار جشن ها دهه کرامت نیز نقش مهمی در ایجاد نشاط این قشر محروم داشته است.

 

انتهای پیام/