رئیس دانشگاه حکیم از تدوین تقویم همایش ها در سبزوار خبرداد.

محمد جواد حداد نیا در کفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه همایش های ملی و منطقه ای زیادی درطول یک سال در شهرستان انجام میشود اظهارداشت: بنا بر توافقتی که با چهار دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد ،دانشکده فنی و دانشگاه فناوری های نوین قرار بر تدوین تقویم همایش ها در سبزوار شد و ازاین پس تمامی همایش ها بر اساس این تقویم برگزار خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه همایش ها فی البداهه صرف توان و هزینه بیش از حد خواهد بود تصریح کرد: برا اساس این تقویم فرصت برای برنامه ریزی و استفاده از توان تمامی دستگاهها وجود دارد.

 

حداد نیا همچنین با بیان اینکهه برای بزرگ شدن باید سطح خود را به تراز دانشگاههای بین المللی برسنیم به انعقاد قرار دادهای با دانشگاههایی در فرانسه و ایتالیا اشاره کرد و افزود: این قرار داد در حوزه پذیرش دانشجواز این دانشگاهها خواهد بود و در حال حاضر نیز ۱۸۰دانشجوی از کشورهای دیگر در دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.

 

رئیس دانشگاه حکیم با اشاره به افزایش سطح علمی دانشگاه در جهت پذیرش دانشجویان خارجی تاکید کرد: افزایش سطح رفهی در دانشگاه نیز از نکات بسیار پر اهمیت برای تامین نیاز ها و خواسته های خواهد بود.

 

وی به عملیات عمرانی سالن یکهزار نری آمفی تئاتر دانشگاه اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی از پروژه های عمرانی دانشگاه پیشرفت فیزیکی ۵ درصدی داشته اند که مجوز های احداث آنها در سال های ۸۷ گرفته شده است.

 

حداد نیا همچنین با بیان اینکه فضای ۲۲۰هکتارزیربنای دانشگاه محیط آموزشی مناسبی را فرهم آورده است تاکید کرد: متاسفانه امکانات رفاهی و محوطه سازی دانشگاه ضعیف بوده و نگاه ویژه ای را می طلبد.

 

انتهای پیام/