فرمانده گروه 47 مهندسی سلمان گفت: امروزه ایران تبدیل در حال تبدیل شدن به یک قدرت بین المللی است و هیچ کشوری جرات و قدرت نفوذ به ایران را نخواهد داشت.

سرهنگ پاسدار محمد آروین در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه سپاه امروز در تامین امنیت مرزهای کشور نقش عمده ای دارد اظهار داشت: ایجاد انست درون مرزی نیز از جمله اقداماتی است که سپاه در این مدت بردوش داشته است.

 

وی با بیان اینکه کمک ها ما به مظلومان منطقه تا زمانی که آنها به پیروزی برسند و سلطه آمریکا در منطقه پایان پذیرد تاکید کرد: انتقال تراز انقلاب اسلامی به کشورهای همسایه از جمله اهداف ایران است بوده و خواهد بود.

 

فرمانده گروه مهندسی ۴۷سلمان با اشاره به اینکه در حوزه تبلیغاتی و بصیرت افزایی اقدامات مناسبی انجام شده است خاطر نشان کرد: امروزه برای تاثیر گذاری باید به قلب جامعه نفوذ کرد و این باور را برای افراد ایجاد کرد.

 

آروین به اقدامات مهندسی و ایجاد زیرساخت ها در مناطق صعب العبور و نقاط صفر مرزی توسط جان برکفان گروه سلمان اشاره کرد و ادامه داد: قدرت جمهوری اسلامی ایران امروز به نقطه ای رسیده هیچ کشوری توان جنگ مستقیم نظامی با ما را نخواهد داشت.

 

وی همچنین با بیان اینکه امروزه کشور در میدان جنگ نرم مشغول مبارزه است تاکید کرد: افزایش بصیرت و استفاده از توان تبلیغی بالا در برابر هجمه ها ی فرهنگی دشمنان باید در دستور کار قرار گیرد تا جامعه از این صحنه نبرد نیز پیروز خارج شود.

 

آروین بسیج را سرمایه اصلی انقلاب دانست و افزود: دشمن تا کنون هیچ راهی برای مقابله با این قدرت ما پیدا نکرده است.

 

انتهای پیام/