صبح امروز مراسم تشییع و تدفین پدر شهید سیدرضا حسینی مزینانی، مرحوم حاج سید علی حسینی در مزینان برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزواربه نقل از شاهدان کویرمزینان؛ خادم اهل بیت (علیهم السلام) ابو الشهید مرحوم حاج سید علی حسینی مزینانی پس از یک دوره بیماری ریوی سحرگاه روز ۲۸مرداد در بیمارستان بعثت نیروی هوایی تهران دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مراسم تشییع جنازه ی این سید جلیل القدر با حضور همشهریان قدرشناس و جمعی از ساکنان شهرک کاج واقع در نازی آباد باشکوه خاصی برگزار گردید و پس از آن برای وداع با فرزندشهیدش به سوی بهشت زهرا(س) رهسپار شد.

پیکر مرحوم سید علی حسینی بعداز طواف در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برای خاکسپاری در مزینان تشییع و صبح امروز با حضور مردم ولایتمدار زادگاهش در بهشت علی (ع) آرام گرفت.

مرحوم حاج سید علی حسینی مزینانی یکی از چهره های مطرح در برگزاری برنامه های مذهبی و همچنین یادواره ی شهدا و در کمک به مراکز عمرانی زادگاهش پیشگام بود.

وی که سالها در منطقه ی شهرک مسعودیه تهران به شغل محضرداری مشغول بود علاقه ی خاصی به زادگاهش داشت و در هرجا نام مزینان مطرح می شد و یا خبر اجتماع همشهریانش را می شنید بلافاصله خود را به آن محفل می رساند. مهدیه ی شرق تهران مزینانی ها در هرصبح جمعه شاهد حضور این پدر شهید بود که حتی با وجود بیماری و ضعف جسمی در دعای ندبه حاضر می شد.

شاهد کویر مزینان مرحوم حاج سید علی حسینی پس از شهادت فرزندش به طور مداوم در سالگرد عملیات کربلای ۵ یادواره ی شهدا ی این عملیات را در شهرک کاج(پلیس) برگزار می کرد.