فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار از برگزاری همایش مشترک ائمه جماعات ،فرماندهان بسیج پایگاهها و هیئت امنای مساجد همزمان با روز بسیج مساجد و محلات خبرداد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم با اشاره به اهمیت پایگاههای بسیج در مساجد و حضور جوانان و نوجوانان در این دو سنگر اظهار داشت: برگزاری این همایش به هماهنگی هرچه بیشتراین قشر و اهمیت حضور افراد کمک خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه امروز دشمن از طریق جنگ نرم سعی در از هم گسیخته کردن نظام خانواده دارد تاکید کرد: حضور در پایگاههای بسیج در کنار مساجد و استفاده از تغالیم اسلامی این نقشه دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.

 

وی افزود: در بحث ماهواره ها در درجه اول در پی فرهنگ سازی در این حوزه هستیم  چرا که خانواده ها باید نسبت به آسیب های ماهواره آگاه شوند که در این بین رسانه ها نیز می توانند نقش سازنده ای را در این فرآیند آگاه سازی ایفا کنند.

 

مظلوم با اشاره به ویژگی های یک مسجد طراز انقلاب اسلامی اظهار داشت: عبادت گروهی، ایجاد وحدت، مکانی برای ارائه الگوهای رفتاری، بیان احکام شریعت و اوضاع جهان اسلام و سایر مسائلی از این دست از جمله ویژگی های یک مسجد طراز انقلاب است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوارادامه داد: همچنین برخورداری از امام جماعتی قوی، بصیر و هوشیار به مسائل و حوادث روز از دیگر ویژگی های ارزشمند و ضروری مساجد انقلاب اسلامی است.

 

انتهای پیام/