کارشناس مسائل سیاسی گفت: اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای جلوگیری از نفوذ برنامه های دشمن به درون کشور است.

جواد جعفری در گفتگو با بصیر سبزوار در خصوص سخنان مقام معظم رهبری در ارتباط با بستن راه نفوذ آمریکا به کشور، اظهار داشت: با نگاهی به تاریخ می بینیم که فروپاشی شوروی در ابتدا با غالب شدن فرهنگ آمریکایی به وقوع پیوست.

 

وی با بیان اینکه در دوران اصلاحات نیز با تغییر رویه فرهنگی در کشور در محافل سخن از غالب شدن فرهنگ آمریکایی در کشور بود، افزود: رهبر انقلاب با دفاع از دولت وقت این مقایسه را اشتباه عنوان کردند و فرمودند که ایران شوروی نیست که این اتفاقات در آن صورت پذیرد.

 

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه امروز هم آمریکا به دنبال پیاده سازی همان تفکر است، ادامه داد: این براندازی نرم از سالیان بسیار است که در کشور ما از سوی استکبار آغاز شده که با هوشمندی و درایت های رهبری راه نفوذ آن بسته خواهد شد.

 

جعفری در ادامه با اشاره به اینکه  امروز می بنیم که دولتمردان آمریکایی گزینه نظامی را از اولویت برنامه های خود خارج کرده اند، بیان داشت: استکبار جهانی و در راس آنها آمریکای جنایتکار به توان نظامی جمهوری اسلامی ایران پی برده و می داند که اگر مرتکب چنین اشتباهی شود راه برگشتی نخواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه باید در مبادلات تجرای و اقتصادی با کشورهای دیگر با احتیاط رفتار کنیم، گفت: با هر مبادله اقتصادی که آغاز می شود در کنار آن تبادلات فرهنگی نیز به دو کشور خواهد رفت.

 

وی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر جنگ اقتصادی استکبار با جمهوری اسلامی، عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای جلوگیری از نفوذ سیاست های دشمن به دورن کشور است که باید مجددانه در تحقق این رهنمود رهبری عزیز گام برداریم.

 

انتهای پیام/