رئیس دانشگاه حکیم سبزواراز اعطای مجوز سامانه مجازی جذب هیئت علمی تمامی دانشگاههای کشور به دانشگاه حکیم سبزوار از سوی وزارت علوم خبر داد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،محمد جواد حدادنیا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در گذشته شیوه جذب هیئت علمی ها در دانشگاهها به صورت دستی انجام می گرفت اظهار داشت: با پیشنهاد دانشگاه حکیم ایجاد سامانه مجازی برای جذب هیئت علمی دانشگاهها انجام گرفت.

 

وی با بیان اینکه این شیوه جذب به صورت کاملا مجازی خواهد بود تصریح کرد: تمامی روند اجرایی در سامانه قابل پیگیری و در دسترس اعضاء متقاضی خواهد بود.

 

حدادنیا با اشاره به اینکه سرور این سامانه نیز در دانشگاه حکیم قرار خواهد داشت تاکید کرد از این پس تمامی افراد متقاضی جذب در هیئت های علمی دانشگاههای سراسر کشور از طریق این سامانه اقدام خواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه این اقدام حضور دانشگاه حکیم را در عرصه علمی کشور پررنگ تر خواهد کرد ادامه داد: افتتاح این سامانه از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر علوم در مشهد در ۴شهرویر ماه صورت خواهد گرفت.

 

رئیس دانشگاه حکیم همچنین به حضور بیش از ۸هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی اشاره کرد و ادامه داد: هدف دانشگاه حرکت به سوی افزایش رشته ها تحصیلات تکمیلی خواهد بود.

 

وی همچنین به حضور بیش از ۲۳۰عضو هیئت علمی در دانشگاه اشاره کرد و تصریح کرد: هدف دانشگاه حرکت به سمت پژوهش محوری خواهد بود و تاکنون با اعضایی که بیش از ۱۰سال مقاله ای به نداشته اند قطع همکاری کرده ایم.

 

انتهای پیام/