با بازگشت گروه كوهنوردي جانبازان بنياد شهيد سبزوار از صعود به ارتفاعات قله دماوند، اين گروه در بدو ورود به سبزوار مورد استقبال برخي از اعضاي شوراي اسلامي شهر، شهردار سبزوار و مسئولاني از بنياد شهيد سبزوار قرار گرفت.

با بازگشت گروه کوهنوردی جانبازان بنیاد شهید سبزوار از صعود به ارتفاعات قله دماوند، این گروه در بدو ورود به سبزوار مورد استقبال برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار سبزوار و مسئولانی از بنیاد شهید سبزوار قرار گرفت.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، سرپرست گروه تخصصی کوهنوردی جانبازان و ایثارگران بنیاد شهید سبزوار در این رابطه گفت: گروه کوهنوردی جانبازان بنیاد شهید سبزوار با پشتکار و صبوری موفق به فتح قله ۵ هزار و ۶۷۱ متری دماوند شدند.

 

 

ابوالفضل شریفان افزود: در این گروه ۲۱ نفر (خانم و آقا) از جانبازان ۲۵ تا ۷۰ درصد و فرزندان شاهد جانباز سبزوار حضور داشتند که با ۴ روز کوهنوردی موفق به صعود مرتفع ترین قله کشور شدند.

 

 

وی اظهار کرد: گروه کوهنوردی تخصصی بنیاد شهید سبزوار از ۱۰ سال گذشته فعالیت ورزشی خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده و موفق به صعود ۱۰۰ قله شهرستانی ، استانی و کشوری در طول فعالیت خود شده است.

 

 

شریفان افزود: همه کوهنوردان با دست و پا به قله صعود می کنند در حالی که گروه ما بی دست و پا به دماوند صعود کرد که این نشان از استواری و روحیه بالای آنان می باشد.

 

 

وی گفت: در این گروه همچنین یک زوج تازه ازدواج حضور داشتند که با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ماه عسل خود را با همراهی جانبازان سبزواری و صعود به قله دماوند برگزار کردند.