نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه قضایی رسمی کشور آقازاده هاشمی د را مجرم شناخته و حال افتخار آقایان به زندان افتادن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

قاسم جعفری در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: کسانی که به هنگام تقسیم غنایم آمدند و شریک انقلاب شدند با رزمندگانی که سال ها زیر باران گلوله و خمپاره برای حفظ دین اسلام مقاومت می کردند بسیار متفاوت هستند.

 

وی با بیان اینکه این رزمندگان با ایستادگی خود در روزهای سخت دفاع از مملکت اسلامی میراث شهیدان را حفظ کردند، افزود: هر چه  از سال های ابتدایی انقلاب دورتر می شویم نیاز به شعارها و شعورهای انقلاب بیشتر احساس می شود.

 

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم با یاری خداوند این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت حجت(عج) متصل کنیم باید هدف گذاری لازم را انجام داده و با بصیرت و داشتن نقشه راه در حمایت از ولایت فقیه آرمان های امام راحل را به پیش ببریم.

 

جعفری با تاکید بر اینکه یکی از ویژگی های ماندن در این راه دعوت مردم به حق است، بیان کرد: افرادی که در گفتن حق و رفع فضای غبار آلود فتنه سکوت اختیار میکنند همپیمانان شیطان هستند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه سابقه طولانی داشتن ملاک انقلابی بودن نیست، ادامه داد: همه ما باید با حرکت در مسیر شهدا سابقه خود را اثبات کرده و برای حفظ شعائر الهی مقاومت کنیم.

 

وی با اشاره به راه اندازی کارناوال توسط خاندان هاشمی برای به زندان رفتن مهدی هاشمی، گفت: دستگاه قضایی رسمی کشور این فرد را مجرم شناخته و حال  افتخار آقایان به زندان افتادن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با بیان اینکه در کنار این اتفاقات دوستان رسانه ای خودشان نیز وارد بازی شدند و مهدی هاشمی را قهرمان انقلاب معرفی میکنند، عنوان کرد: اگر خواص دچار اشتباه گردند مردم هیچ گاه دست از حمایت های خود از ولایت فقیه برنخواهند داشت.

 

انتهای پیام/