استاد دانشگاه حکیم سبزواری گفت: افرادی که امروز دم از حق انتخاب و عدالت در رای مردم میزنند، تنها خواسته شان این است که خود را به مردم عزیز تحمیل کنند.

امین کوشکی در گفتگو با بصیر سبزوار در خصوص اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در ارتباط با گرفتن حق انتخاب از مردم گناه بزرگی است، اظهار داشت: معمولا در آستانه تمام انتخابات مهم در کشور عده ای که احتمال میدهند توسط شورای نگهبان تایید نشوند، شروع به یک بازی روانی میکنند که نشان دهند که تصمیمات شورای نگهبان جناحی گرفته می شود.

 

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب در تایید سلامت شورای نگهبان ماه ها قبل از انتخابات سال ۸۸ نکات مهمی را متذکر شده اند، افزود: افرادی که امروز دم از حق انتخاب و عدالت در رای مردم میزنند، تنها خواسته شان این است که خود را به مردم عزیز تحمیل کنند.

 

استاد دانشگاه حکیم سبزواری با اشاره به اینکه این بازی تا خود انتخابات ادامه خواهد داشت، بیان کرد: تلاش جبهه چپ گرا بر این است که افراد معلوم الحال که روزی توسط همین مردم از دور رقابت خارج شده بودند دوباره به قدرت برسند.

 

کوشکی با تاکید بر اینکه متاسفانه شاهد این موضوع هستیم که اصولگرایان معتدل نیز جذب جبهه اصلاح طلبی می شوند، عنوان کرد: اصلاح طلبان با مدیریت عارف خیلی شدید برنامه های خود را شکل داده و به جمع بندی نهایی خواهند رسید.

 

انتهای پیام/