مسئول هیئت فرهنگی مذهبی کوثر الزهرا سبزوار از اجرای بیش از30 عنوان برنامه همزمان با دهه کرامت در سبزوار خبر داد.

سید محسن جعفری در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه هیئت کوثر الزهرا نماینده و مجری هشتمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید در سبزوار خواهد بود اظهار داشت: این جشن ها همزمان در ۲۲کشور و ۳۲شهرستان از استان های مختلف به انجام خواهد رسید.

 

وی با بیان اینکه ۲۴ مرداد ماه الی ۴ شهریور ماه همزمان با دهه کرامت زمان برگزاری جشن ها خواهد بود ادامه داد: حضور هیئتی از خدام آستان قدس رضوی در حرم امامزاده شعیب ابن موسی مراسم افتتاحیه جشن ها در سبزوار را برگزار خواهند کرد.

 

جعفری هدف از برگزاری این جشن ها را رساندن نور معنویت به جویندگان و تشنگان این راه عنوان کردو خاطرنشان کرد: آستان قدس رضوی با تکیه بر این فرصت زمینه اشاعه فرهنگ وسیره رضوی را در جامعه فراهم خواهد کرد.

 

مسئول هیئت فرهنگی مذهبی کوثر الزهرا سبزواربا اشاره به اینکه جشن های زیر سایه خورسید برای هشتمین سال پیاپی در حال برگزاری است بیان داشت: برنامه های متعددی در سال جاری با هدف رونق هرچه بیشتر این جشن ها از قبیل دیدار با بازاریان و عیادت بیماران و غبارروبی گلزار شهدا انجام خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد هدایایی نیز از سوی آستان قدس رضوی توسط خدام در بین مردم و شرکت کنندگان در جشن ها توزیع خواهد شد.

 

انتهای پیام/