حالا این دو نفر، در کنار هم، و با کمک بزرگان جبهه‌ی فرهنگی انقلاب همچون «علیرضا قزوه» و «صادق آهنگران»، نماهنگی را ویژه‌ی تشییع شهدای غواص تولید کرده‌اند

درست در روزهایی که دوباره شهرها به واسطه‌ی شناسایی غواصان دست بسته سربلند و تشییع آنها، بوی حماسه گرفته‌اند، شبکه‌ی افق با تولید نماهنگ «چشم به راه»، اثری دیدنی را با تلفیقی از هنر السابقون جبهه فرهنگی انقلاب همچون «علیرضا قزوه» و «صادق آهنگران» و هنرمندی جوان‌ترهایی چون «محمدحسین مهدویان» و «مرتضی پایه شناس» روانه‌ی آنتن کرده است.

 

«محمدحسین مهدویان» را احتمالاً با مجموعه مستند بازسازی ماندگار «آخرین روزهای زمستان» (ویژه‌ی زندگی شهید حسن باقری) به یاد دارید. «مرتضی پایه شناس» هم با مستند تکان‌دهنده‌ی « فیلم روایت ناتمامی از دخترم سمیه» (با موضوع جنایات منافقین در اشرف) نامش بر سر زبان‌ها افتاد. حالا این دو نفر، در کنار هم، و با کمک بزرگان جبهه‌ی فرهنگی انقلاب همچون «علیرضا قزوه» و «صادق آهنگران»، نماهنگی را ویژه‌ی تشییع شهدای غواص تولید کرده‌اند که در عین سادگی، به شدت دیدنی و تاثیرگذار از آب درآمده است. نماهنگی که در ادامه‌ی تولید آثار درباره‌ی جریاناتی مانند مذاکرات هسته‌ای، پیاده روی اربعین، وقایع سوریه و عراق و یمن و …، نشان می‌دهد که هنر انقلاب این روزها حرفه‌ای تر و پیشگام‌تر و فعال‌تر از همیشه، پای در میدان نهاده است.