مردم سبزوار با تجمع خود علیه رزیم کودک کش اسرائیل انزجار خود را از این رژیم جعلی و غاصب اعلام کردند.

 

امام جمعه موقت روداب در حاشیه مراسم تجمع علیه رژیم اشغالگرو کودک کش صهیونیستی درگفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به جنایات اخیر این رژیم گفت: آنچه امروز اسرائیلی ها در سرزمین های اشغالی انجام می دهند مصداق ترورریسم است.

 

محمد ابراهیم نیا با بیان اینکه تهاجمات رژیم صهیونیستی در سکوت کامل مجامع بین المللی و حامیان دورغین حقوق بشر انجام می شود اظهار داشت: این سکوت کشور ها و مسئولین غربی نوعی حمایت از این اقدامات است که علیه بشر انجام می شود.

 

وی به اقدامات و پیامدهای بعد از این اقدام وحشیانه در به آتش کشیدن منازل ،مساجد و افراد اشاره کرد و بیان داشت: این اعمال وحشیانه آنقدر مردم فلسطین و کرانه باختری را متاثر کرده است که نتانیاهو نیز به وحشت افتاده و با بیان جملاتی سعی کرده تا این خشم مردم را به نوعی کنترل نمایند و از اقدامات مردم علیه این رژیم جلوگیری کند.

 

ابراهیم نیا با اشاره به نیاز اتحاد کشورهای مسلمان علیه اینگونه جنایات بیان کرد: سازمان حقوق بشر بازیچه دست قدرت های بزرگی همچون آمریکاست که در مقابل جنایت هایی این چنینی سکوت کرده است پس بهترین راه برای حل این مسائل این است که کشورهای اسلامی به توانمندی های خود تکیه کنند تا موفق باشند .

 

امام جمعه موقت روداب با بیان اینکه این آخرین بار نخواهد بود که رژیم صهیونیستی چنین جنایات هولناکی را مرتکب خواهد شد تاکید کرد: تنها راه نجات مسلمانان از دستاین غده سزطانی همدلی و وحدت در از بین بردن و محو کامل این رژیم است.

 

انتهای پیام/