امام جمعه روداب گفت: استکبار ستیزی و نفی سلطه گری و عدالت طلبی آرمان های انقلاب اسلامی است و ملت ایران هیچ گاه دست از این آرمان ها برنخواهند داشت.

حجت الاسلام ابراهیم کیانی در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه آرمان های انقلاب اسلامی از ابتدا بر استکبار ستیزی استوار بوده است اظهار داشت: مبارزه با استکبار همواره از اصول انقلاب اسلامی بوده است و ملت ایران هیچ گاه این اصل را از یاد نخواهد برد.

 

وی بابیان اینکه با اشاره به دشمنی آمریکا و هم پیمانانش با ملت ایران و مظلومان منطقه تصریح کرد: ما آنقدر که از آمریکا صدمه دیده ایم از هیچ کشور و حکومتی آسیب ندیده ایم.

 

کیانی به مذاکرات هسته ای که بین ایران و ۵+۱اتفاق افتاد اشاره کرد و افزود : برخی در صدد هستند تا این اتفاق را فتح الفتوحی معرفی کنند که بالاتر از پیروزی های دلاورمردان ما در جبهه های ۸ساله دفاع به دست آمده و این در حالی است که هیچ گاه نباید به آمریکا و هم پیماناش اعتماد کنیم.

 

امام جمعه روداب با بیاناینکه راه نجات و تبدیل شدن به قدرت اقتصادی تنها در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی به هیچ وجه نباید از دستور کار مسئولان نظام خارج شود چون کلید حل مشکلات کشور تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل  است .

 

وی سفر وزیر خارجه را درست بعد از مذاکرات هسته ای به ایران را نشان از نیاز کشورهای غربی به بازار های داخلی ایران عنوان کرد و خاطر نشان کرد: این نیاز کشورهای غربی آمریکا بود که آنان را به پای میز مذاکره کشاند.

 

انتهای پیام/