مسئول بسیج دانشجویی سبزوار از آغاز طرح اردوهای جهادی در روستاهای محروم شهرستان خبر داد.

 

محمد ابراهیم قارزی در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره آغاز طرح اردوهای جهادی در بخش محروم روداب اظهارداشت: در این دوره از اردوهای جهادی گروههایی متشکل از ۲۰ نفر از دانشجویان به مناطق هدف اعزام شده اند.

 

وی با بیان اینکه هر دوره در حدود ۱۱روزه خواهد بود تصریح کرد: انجام کارهای فرهنگی توسط خواهران و اهتمام به عکارهای عمرانی توسط دانجویان آقا در این دوره سبب رشد رفاهی در روستاهای گراب و چاه شند خواهد شد.

 

مسئول بسیج دانشجویی سبزوار ایجاد زیرساخت های اقتصاد مقاومتی را توسط گروههای جهادی از دیگر برنامه های در دستور کار این دوره از اردوها عنوان کرد و بیان داشت: ایجاد مرکز تولید شترمرغ و همچنین پرورش دام های سبک و آموزش اهالی روستا کمک شایانی به رونق اقتصادی افراد ساکن در مناطق محروم خواهد بود.

 

قارزی با بیان اینکه هدف از برگزاری این گونه اردوها سازندگی است تصریح کرد: این اردوها به دونوع سازندگی منجر خواهد شد که علاوه بر عمران مناطق محروم سبب ساخته شدن روح انسانی در افراد حاضر در دوره ها نیز خواهد شد.

 

وی همچنین با اشاره به حضور داوطلبانه افراد حاضر در طرح اردوهای جهادی خاطر نشان کرد: حضور متخصصین در رشته های مختلف در اردوها و مشارکت در کار های یدی و تخصصی نشان از عزم بالا و مقدس افراد در ساخت بعد انسانی خود و همچنین عمران و آبادانی کشور و خدمت به هموطنان می باشد.

 

انتهای پیام/