عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران هرگز اجازه بازدید از مراکز نظامی خود را نخواهد داد.

به گزارش بصیر سبزوار،محمد رضا محسنی در جمع خبرنگاران با اشاره به ادعای برخی از مقامات غربی در خصوص اجازه بازدید از مراکز نظامی ایران اظهار داشت: ایران کشوری مستقل است و هیچ گاه اجازه بازدید از مراکز نظامی خود را به بهانه های واهی صادر نخواهد کرد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه برخی از ابهامات در متن جمع بندی مذاکرات وجود دارد تصریح کرد: نشست های مشترک بین نمایندگان و اعضای تیم مذاکره کننده در جهت رفع ابهامات متن تشکیل شده و در این جلسلات سعی شده است تا موضوع به صورت دقیق بررسی شود.

 

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تاکید بر افزایش توان دفاعی کشور خاطر نشان کرد: تاکنون شاهد تهدید های نظامی از سوی آمریکا بوده ایم که باید عنوان کرد این تهدیدات به طبل توخال بیش نبوده که بیشتر سعی در انحراف افکار عمومی داخلی آمریکا به کار برده میشود.

 

وی به اشتیاق شرکت های خارجی برای به دست آوردن بازار های ایران اشاره کرد و ادامه داد: حضور سران کشورهای اروپایی و شرکت های خارجی نباید ما را از تکیه برتوان داخلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی غافل سازد که در این صورت ضربه جبران ناپذیر به کشور وارد خواهد شد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تقویت صنایع داخلی، صنایع تبدیلی، تقویت بخش معادن و تولید می‌تواند به عنوان بخش مهمی از برنامه اقتصاد مقاومتی مورد توجه باشد، عنوان کرد: ما باید برنامه‌ریزی دقیقی را در زمینه ارتقای تکنولوژی‌های داخلی داشته باشیم که اگر دورانی مانند دوران قبل از توافق برایمان پیش آمد وابستگی کمتری به کشورهای تحریم‌کننده داشته باشیم.

 

انتهای پیام/