فرماندار سبزوار در جلسه شورای اداری سبزوار گفت:توانمندی، فعالیت، فناوری هسته ای و برچیده شدن تحریم های ظالمانه و به اثبات رسیدن حقانیت حمهوری اسلامی ایران از جمله دستاوردهای مهم این مذاکرات بوده است.

به گزارش بصیر سبزوار، شب گذشته جلسه شورای اداری سبزوار با یاد برادران شهیدجعفر و مهدی نامنی برگزار شد.

 

فرماندار ویژه سبزوار در این مراسم اظهار داشت: به نتیجه رسیدن توافق هسته ای بی شک لطف خداوند متعال، رهنمود های مقام معظم رهبری، کارآمدی تیم مذاکره کننده و شجاعت رییس جمهور جمهوری اسلامی ایران است.

 

احمد برادران با بیان اینکه تقدیر از تیم مذاکره کننده توسط رهبر انقلاب برای دولت نشان افتخاری است، افزود: توانمندی، فعالیت، فناوری هسته ای و برچیده شدن تحریم های ظالمانه و به اثبات رسیدن حقانیت حمهوری اسلامی ایران از جمله دستاوردهای مهم این مذاکرات بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه دنیا به اتفاق به هسته ای ماندن ایران رای مثبت داده است، ادامه داد: وجود تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادی و بین الملللی موجب این نگردید که ایران از حق خود یک قدم عقب نشینی کند.

 

معاون استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: این توفیق برای همه مردم ملت ایران است و کسی نباید آن را جناحی برداشت کند و صدا و سیما نیز باید ملی با این موضوع برخورد کند.

 

برادران در بخش دیگر صحبت خود با اشاره به برگزاری ستاد تسهیل رفع موانع تولید برای اولین بار در سبزوار بیان داشت: نشست مشترک مسئولین با صنعتگران و رسیدن به راه حل های مناسب در جهت توسعه شهری از جمله اهداف این ستاد بوده است.

 

وی با اشاره به برگزاری کمیته برنامه ریزی شهرستان و جذب اعتبار ۱۱ میلیارد تومانی از محل اعتبارات استان، عنوان کرد: مقرر گردید این مبلغ به ۱۴۰ پروژه عمرانی نیمه تمام اختصاص یابد .

 

فرماندار سبزوار  با بیان اینکه سیاست دولت یازدهم مبنی بر اتمام پروژه های نیمه تمام است، اعلام کرد: متاسفانه برخی از پروژه ها بازده اقتصادی نداشته ولی چون هزینه صرف آن شده است مجبور به تکمیل آن ها هستیم.

 

رییس شورای تامین شهرستان سبزوار در ادامه خاطر نشان کرد: امیدوارم با تلاش و همت همه دوستان در دستگا های ذیربط بتوانیم شاهد توسعه و آبادانی دیار سربداران باشیم.

 

گفتنی است در ادامه این مراسم چند تن از مسئولین سبزوار به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداختند.

 

لازم به ذکر است در این جلسه از یدالله نامنی پدر شهیدان نامنی به پاس سال ها استقامت و ایثار در راه انقلاب اسلامی تجلیل به عمل آمد.

 

در انتهای این مراسم نیز مقدم نیا به عنوان مدیر اداره دارایی سبزوار، برغمدی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی سبزوار و اکبری به عنوان مدیر آموزش و پرورش ششتمد معرفی شدند.

 

انتهای پیام/