صبح امروز و با حضور مسئولین سبزواری از هشت حافظ سبزواری کل قرآن کریم تجلیل به عمل آمد.

صبح امروز و باحضور فرماندار ، رییس اداره اوقاف، جانشین فرماندهی سپاه ناحیه، شهردار  و رییس اداره ارشاد اسلامی سبزوار از هشت حافظ بانوی سبزواری کل قرآن کریم تجلیل به عمل آمد.

 

براین اساس فاطمه سادات آنوشا، عصمت کاملی، زهره هدایتی، فاطمه حبیبی، نرگس دیواندری و فاطمه صالح آبادی و… که حافظ کل قرآن هستند تجلیل شدند.

 

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سبزوار در حاشیه این مراسم در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: رشد و پرورش حافظان قرآنی باید در دستور کار تمام نهادهای فرهنگی شهرستان باشد.

 

سرهنگ دوم پاسدار محمد ابراهیم شم آبادی  با بیان اینکه اگر میخواهیم به سبک زندگی اسلامی برسیم می بایست مفاهیم قرآنی را خوب درک کرده و در زندگی خود پیاده کنیم، افزود: نورانیت قرآن کریم موجب عظمت مسلمانان در اقصی‌نقاط جهان شده و با وجود تبلیغات مغرضانه دشمنان دین اسلام، به‌واسطه قرآن کریم چهره اسلام در کل جهان نورانی شده است.

 

وی با اشاره به اینکه با تلاوت قرآن کریم، خداوند متعال انسان را هدایت می‌کند، تصریح کرد: قرآن کریم با آیات نورانی خود و روشن‌گری که دارد توانسته تمام تبلیغات ناصحیح و نقشه‌های شوم دشمنان اسلام را نقش بر آب کند.

 

شم آبادی با تاکید بر اینکه پس از مطالبه رهبر معظم انقلاب مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم در سطح کشور، موسسات قرآنی شهرستان سبزوار به خوبی وارد میدان شده اند، خاطر نشان کرد: بسیج مستضعفین به این موضع توجه ی ویژه ای دارد و این مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

 

انتهای پیام/