امام جمعه سبزوار گفت: امروز دنیای اسلام محتاج وحدت است و عید فطر از بزرگترین مظاهر وحدت است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه های نماز عید فطر در جمع مردم  مسلمان و مومن سبزوار با بیان اینکه عید فطر روز عید بندگی است اظهار داشت: وحدت مهم ترین نیاز دنیای اسلام است و امروز از مهم ترین مظاهر و حدت و روز تمرین این امر برای مبارزه با دشمنان است.

 

وی با بیان اینکه در یک ماه مبارک رمضان و با استفاده از شبهای قدر توانستیم توشه ای از تقوا برای خود تهیه کنیم ادامه داد: باید تلاش کنیم تا از این دستاورد الهی صیانت کنیم .

 

امام جمعه سبزوار با اشاره به مشکلاتی که از سوی غرب و دشمنان برای ایران به وجود آمده تاکید کرد: برطرف کردن تمامی مشکلات که از سوی دشمنان اسلام به وجود آمده است در سایه حفظ وحدت و همدلی است.

 

ابراهیمی در خطبه های نماز عید فطر گفت: امیدواریم اثرات و خودسازی هایی که در نتیجه روزه داری، عبادت و بندگی خداوند، راز و نیازها و دعاها، شامل حال مومنان شده است سازنده و ماندگار باشد.

 

خطیب نماز عید فطر تصریح کرد:در شرایط کنونی کشور، مردم انتظار دارند دولت با مدیریت صادقانه و عالمانه، بیش از گذشته به فریاد ملت برسد و مدیریت خوبی در این زمینه داشته باشد.

 

وی: طنین ضدیت با سیاست ها و برنامه های آمریکا و اسرائیل در تمام جهان به گوش می رسد و در عصر غیبت امام زمان(عج)، این بیداری های پویا نویدبخش حرکت بزرگ جهانی برای قیام آن موعود بزرگ است.

 

انتهای پیام/